Georgee Georgee komentáře u knih

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Nemůžu to úplně hodnotit, protze jsem četl jen dvě povídky, ale jakej to má na mě dojem po těch dvou povídkách je ten, že se to čte poměrně hodně dobře, ale je tam dost popisování. Taky co je dobrý, že se to odehrává v prostředí které známe.

08.04.2024 2 z 5

Útok titánů 13 Útok titánů 13 Hadžime Isajama

Dlouho jsem to nečetl a trochu jsem pozapomněl nějaký věci a třeba teďkon mám už zmatek v tom, kdo má jakou superschopnost (napsáno takhle kvůli spoilerům)

22.03.2024 3 z 5

Čtvrtý rubín Čtvrtý rubín James R. Hannibal

Dobrý pokračování, ale už mě docela omrzely forma kterou je to psané. Příběh je dost jednoduchý, ale je obalen nějakýma random věcmi, aby to bylo delší. Není to špatný, ale cílovka jsou děti, takže je to pochopitelný.

20.03.2024 2 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Musím k tomu něco říkat? První knížka od Tima Burtona, absolutní masterpiece. Jsem fungirl a je mi to jedno, miluju to.

04.01.2024 5 z 5

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Docela dobrý nápad, ale málo který příběh mě opravdu bavil, nevím jestli to je tím jak jsou krátké (což je ale podstata) a nebo že to prostě není dobře napsaný.

13.12.2023 2 z 5

Zlatá kniha komiksů Zlatá kniha komiksů Václav Šorel

Komiksy který jsem četl jako malej. Pěkný si to připomenout.

11.12.2023 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Hrozně mě baví ta tematika, kterou básně zpracovávají. Dobře se to čte a řekl bych, že to je jeden z vrcholů české literatury.

05.12.2023 4 z 5

Karla Karla Božena Němcová

Docela zajímavý příběh s odvážnou myšlenkou na tu dobu. Ani se mi ti nečetlo špatně.

20.11.2023 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Moc jsem nepochytil o čem to je, ale po zvukové stránce to je moc hezký. Krásná česká literatura.

15.11.2023 3 z 5

Povídky Povídky Edgar Allan Poe

Četl jsem jen pár povídek a nemám moc co k tomu říct, jen mě to mile překvapilo, čekal jsem to horší.

13.11.2023 3 z 5