Gandalfek Gandalfek komentáře u knih

Ovčákova dcera Ovčákova dcera Elizabeth Moon

Příjemné čtení, pěkný překlad.

25.09.2014 4 z 5

Mistrovský kurz zahradní architektury Mistrovský kurz zahradní architektury John Brookes

Báječná kniha. Pro mne osobně zmanela neskutečný relax každé brzk ráno, kdy okolí spalo a já u horkého čaje hltal nejen text, ale i úžasné fotky.

25.09.2014 5 z 5

Prostory a dialogy Evy Jiřičné Prostory a dialogy Evy Jiřičné Karel Hvížďala

Velmi příjemné čtení. Dokonale připravený autor, nádherné fotky. Krása

25.09.2014 5 z 5

Toxická spojení mužského rodu Toxická spojení mužského rodu Maira Papathanasopoulou

Četl jsem před pár lety a dodnes si vzpomínám, že mne skvěle bavila. Vtipná, svižná, mnohokrát půjčená - a dodnes nevrácená (to o lecčems taky svědčí) :-)

09.09.2014 5 z 5

Probuzení bohů Probuzení bohů Allan Cole

Celá trilogie pro mne měla zásadní význam. Do té doby jsem za nejlepší fantasy dílo považoval Pána prstenů, tato trilogie jej odsunula na krásné, ale přeci jen druhé místo. Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi zla bylo líto - to dokázal až poslední Timurovy trilogie. V prvním jsem zlo poznal (narozdíl od hlavního hrdiny), ve druhém jsem zlo totálně nenáviděl a ve třetím mi zla bylo líto - to byl šok!

03.09.2014 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kdysi mne úplně nadchla, zanechala stopu, ale pomalu nazrává čas si ji po více jak 1 letech znovu přečíst :-)

03.09.2014

Portnoyův komplex Portnoyův komplex Philip Roth

Ztotožňuju se s komentářem uživatele juckey + pro mne bylo zajímavé i nahlédnutí pod roušku "židovství", se kterým žádnou osobní zkušenost nemám.

03.09.2014 4 z 5