Mistrovský kurz zahradní architektury

Nejnovější trendy i osvědčená klasika od mistra zahradního designu Tato jedinečná publikace shrnuje čtyřicetileté zkušenosti jednoho z nejuznávanějších britských zahradních architektů. Představuje průřez jeho inspirativní tvorbou ovlivněnou nejvýraznějšími styly všech pěti kontinentů a nabízí mimořádně pestrou paletu nápadů ilustrovaných autorovou bohatou sbírkou fotografií a nákresů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100866/mistrovsky-kurz-zahradni-architektury-100866.jpg 4.45
Literatura naučná, Zahrada
Vydáno, Knižní klub

Garden masterclass

Kniha Mistrovský kurz zahradní architektury

jamajka99

Kniha stála okolo 500 Kč. Současné zdejší nabídky za 1999 a 2449 !!!! Co k tomu říct ?!

Gandalfek
25.09.2014

Báječná kniha. Pro mne osobně zmanela neskutečný relax každé brzk ráno, kdy okolí spalo a já u horkého čaje hltal nejen text, ale i úžasné fotky.

kattyV
16.02.2013

Chcete vědět jaké typy zahrad existují? Jak vytvořit základní tvar vaší zahrady? Jak do návrhu začlenit pohyb, Jaké zvolit oplacení a jak řešit různé úrovně terénu pomocí zídek? Jak do zahrady začlenit vodní prvek a jaký zvolit nábytek? Autor se příliš nezabývá konkrétní výsadbou, neporadí, kdy sázet a jak vypěstovat mrkev, ale poradí, jak to udělat, aby vaše zahrada měla svůj osobitý styl.

John Brookes
britská, 1933

všech 9 knih autora

Kniha Mistrovský kurz zahradní architektury je v

Právě čtených1x