Toxická spojení mužského rodu

Toxická spojení mužského rodu https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8990/toxicka-spojeni-muzskeho-rodu-8990.jpg 4 24 5

Osudy tří mužů a jedné ženy, z nichž každý řeší po svém vlastní problémy, samotu, nenaplněné sny a touhy, se náhodně protnou pod střechou neoklasicistního domu, kde se setkají. Kniha je napsána opět velmi čtivě a moderně, a i přes značné odlišnosti charakterů hlavních protagonistů nakonec poskytne čtenáři ucelenou mozaiku o hledání a nalézání místa v životě, byť někdy i za cenu překročení vlastního stínu...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Oi enoseis tou arsenikou , 2000

Briv
28.03.2016 3 z 5

Od autorky jsem dočetla další knihu (první byla Jidáš líbal skvěle) a tentokrát z ní až tak nadšená nejsem. Nebylo to nejhorší, příběh se odvíjel po několika nitích, ale čekala jsem od ní trochu víc. Přála jsem si, ať mě knížka vtáhne a já se vrhnu na vygradovaný příběh a sílící zápletku, ale nic z toho se nedostavilo. No nevadí, pohodové čtení na večer, ale našla bych i daleko lepší.

gossipavlina
07.09.2015

Hvězdy dávat nebudu, neb jsem ji ani nedočetla.
Jidáš líbal skvěle se mi líbila, tak jsem sáhla po dalším díle autorky. Ale tady to je tak nereálné. Čtivá kniha je, to ano. Ale ten příběh jako takový? Myslím, že psát o jednání a myšlení druhého pohlaví není jednoduché. Vcítit se a jednat jako ,,ta druhá strana". Neznám Řeky, ale myslím, že obecně se chlapi tak nechovají, jak se nám snaží autorka podsunout. Přijde mi to celé strašně přitažené za vlasy, nereálné, neuvěřitelné. Jedna věc je nechat své hrdiny jednat podle skutečnosti a jedna věc je nechat je jednat podle toho, jak my by jsme si přáli, aby jednali.
Dočetla jsem do půlky a dál už na to nemám náladu, ani trpělivost. Škoda.

Gandalfek
09.09.2014 5 z 5

Četl jsem před pár lety a dodnes si vzpomínám, že mne skvěle bavila. Vtipná, svižná, mnohokrát půjčená - a dodnes nevrácená (to o lecčems taky svědčí) :-)

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Skvěle psaná knížka takové čtení po úmorném dni.

princesse
01.10.2012 5 z 5

Výborná knížka. Skvěle se četla. Je to povedená oddechovka. Další moc dobrá kniha této spisovatelky. Četla jsem i Jidáš líbal skvěle a také se mi moc líbila. Stojí za přečtení.

láska partnerské vztahy řecká literatura soužití Athény

2006  70%Jidáš líbal skvěle
2004  77%Toxická spojení mužského rodu
2005  66%Ty, má sladká moci

Kniha Toxická spojení mužského rodu je v