Friggthegod Friggthegod komentáře u knih

Daň peklu Daň peklu Holly Black

skvělá kniha od Holly jako vždy, na to jak je krátká není stroze napsaná a děj příjemně ubíhá, na neobvyklé zvraty se vždy další knihou těším a ani tentokrát nezklamala, hlavní postava Kaye má zajímavý příběh a není jen nudná pubertačka, autorka se stále drží tématiky víl a to jen dobře jelikož to není okoukané, plus kapesní velikost je taky super

21.01.2020 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

zpočátku velmi zajímavá serie dávala jsem jí velké naděje, ale jak mi přišla nijaká Říše bouří stejné bylo i Království popela autorka píše hezkým a příjemným stylem ale hrozně děj natahuje a to ubírá alespon za mě body, také se mi moc nelíbylo jak se vše postupně řeší jen magíí a ač je to fantasy je to až příliš nereálné :D, Aelin byla za mě lepší jako Celeana, navíc její dějová linka v tomhle díle mě vůbec nebavila, zato mě překvapil Dorian a Manon (muj nejoblíbenější ship :D ) děj začal být opravdu zajímavý až tak posledních 150 stránek.
Nevím jestli se budu pouštět do další serie od SJM tohle bylo trochu zklamání, ale Dvůr trnů a růží mě opravdu bavil takže pokud bude pokračování toho tak rozhodně

21.01.2020 2 z 5

Sherwood Sherwood Meagan Spooner

kniha se od začátku až do konce vlekla pomalým tempem, čekala jsem něco dramatického ale ne, až cca posledních 50 stran a ani hlavní hrdinka mi nebyla nijak sympatická, chtěla jsem číst i Na lovu ale po téhle knize už rozhodně Ne, je spusta lepších Ya než Sherwood, navíc spoustu překlepů :D

21.01.2020 odpad!