FoxyRezava FoxyRezava komentáře u knih

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Ach jo tak uz je konec,posledni stranka a pak uz jen rozlouceni se ctyrmi krasnymi zivotnimi pribehy,pribehy ktere me osobne predaly poselstvi jako ze nikdy neni pozde na novy zacatek ,pokud se za nej clovek ma do posledni sance a sil chut se prat.Pribehy ktere mi ukazaly ze zivot by se mel uzivat kazdy den na plne pecky i kdyz vlastne nevime kolik dnu nam osud vymeril a s pocitem ze pravdepodobne mene nez ostatnim.A pribehy o tom (a ted budu trosku citovat autorku) ze pravda vam nakonec pomuze se uzdravit , zatimco lez by vas hnisala do konce zivota...Tak ze?za me plny pocet bodu! Jen k zaveru tato knizka byla ma prvni od autorky , kterou jsem nasla uplnou nahodou v antikvariatu.Hrozne se mi libila tak jsem si koupila dalsi o ktere jsem se tady docetla ze je udajne o dost lepsi nez kterou jsem prave docetla..to jakoze vazne? Wow!tak to se mam opravdu na co tesit!:)

15.01.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

UZASNE!!Byla to ma prvni knizka od teto autorky a naprosto me dostala,tak ze jsem si okamzite po docteni utikala koupit i autorcinu dalsi knizku Slavik.Co k ni dale rict?Byla to jedna z knizek,ktera me tak upoutala ze jsem si denne nastavovala budika na driv jen abych mela vice casu si ji cist.A cim me tak dostala?Uzasnymi popisy Aljasske krajiny a zivota na ni i kdyz kolikrat tak surovym drsnym a zaroven krasnym a ducha osbozujicim ale hlavne sympatickými postavami a jejich pribehy ktere si proste nemuzete nezamilovat a u kterych me osobne kolikrat i slzicka ukapla. Jsem si jista ze po knizce se po case rada vratim.Vsem doporucuji!

12.01.2020 5 z 5

Temná zahrada Temná zahrada Tana French

Tato knížka nebyla vysloveně špatná i když ze začátku se mi trosku špatně četla než jsem si zvykla na styl autorky. Zápletka byla taky dobrá,vtáhla mě do děje,tak že jsem o knížce a příběhů přemýšlela i ve chvili kdy jsem knížku zrovna nečetla.Bavily me i popisy postav, okolí a břečťanové vily tak, že jsem občas měla i pocit ze sedim s nimi u krbu,popijím a krmím se párky v těstičku.Jediné co se mi na knížce nelíbilo ,byli opakované zdlouhavé popisy nálad,rozjímaní nad jsem hodný? Pane bože nebo zlý?a stěstí?co je to stěstí je jen muška zlatá?a je ve mě ?Myslím že bez toho by knížka byla 150 stránek kratší a měla větší spád,protože ja osobně už jsem během těch dlouhých rozjímání měla chuť přeskakovat a neudělala to jen proto že jsem měla strach aby mi něco důležitého neuteklo. Tak to je důvod pro mé 3 hvězdy. PS:posledních 5 stránek...uplně na nic dle mě.

02.01.2020 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knížka se mi dobře četla.Povedený nápad na zápletku,ale dle mého názoru místy se velmi táhnoucí a po 100 stranách kde se stále nic pořádně nedělo jsem už i trochu nudila a říkala si bože tak kdy už?!Konec mi přišel ,že by mohl být lepší,že to autorka už zamotala trošku moc a pak nevěděla jak z toho vybruslit a dát tomu řádný konec,který by si tato knížka beze sporu zasloužila.Taky mi chybělo dost vysvětlení o křidových panačcích-škoda.

05.11.2019 3 z 5