Fofinka Fofinka komentáře u knih

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Tahle série mě vcucla a nepustila až do posledního písmenka.

28.12.2020 5 z 5

Zima čarodějnice Zima čarodějnice Katherine Arden

To byla jízda!!!!! Četlo se to samo, pořád se něco dělo, Vasja neměla ani chvilku lenošit. Stále se vrhala do nemožných akcí. Až jsem si říkala, jak je zarputilá, odvážná a tvrdohlavá. Sedíc v křesle s hrnkem čaje a knížkou mě bolelo celé tělo za Vasju. A trochu jsem si říkala, jak může být taková tvrdá a nikomu nic nedarovat, ani milému. Celý tento díl byl tak napěchovaný dějem, že jsem hltala každou stránku.
Maličký spojler: Myslela jsem si, že mám slušnou fantazii, ale myšlenka, že půlnoc není čas ale místo, pro mě byla úžasnáááá. Za tenhle nápad tleskám a klaním se.

06.01.2021 5 z 5

Anatém Anatém Neal Stephenson

Já jsem nedočetla, třikrát jsem se přinutila pokračovat, že nejsem srab. Ale ty sáhodlouhé popisy s cizími názvy věcí, kde jsem pouze odhadovala, co znamenají, nebo komplikované popisování prostředí bez nějakého podstatného děje.... dostala jsem se na stranu 100 a vzdala jsem to. Trochu mě to mrzí, když čtu nadšené recenze. Ale strašně se mi ulevilo, když jsem si řekla, že to nemusím dočíst.

15.03.2021 1 z 5

Poslední dopis do Švédska Poslední dopis do Švédska Vilhelm Moberg

Fascinující čtení, kdyby byla kniha vydaná v současnosti, byl by z toho bestseller.

08.04.2024 5 z 5