Fishis Fishis komentáře u knih

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Kulhánka jsem začal číst dvěma díly jeho Cesty krve. To mě nakoplo tak, že když jsem narazil na novější Vyhlídku na věčnost, neváhal jsem ani vteřinu a šel do koupě. A musím říct, že toho absolutně nelituju.

Opět perfektní čtivost, super humor, hlavní hrdina Jan je profík a být u jeho obecné vražedné činnosti je splněný sen čtenáře, který tohle může. A i přes tu profesionalitu se chová a mluví tak, jako by to byl můj kamarád (hodně šílený kamarád :) ).
Příběh je super, poutavý a opravdu velmi čtivý. Zrovna jsem se na tu knihu vrhl po druhé. 10/10!

26.11.2018 5 z 5

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

Skvělá kniha. Miluju Kulhánkův styl psaní a jeho, mi blízkou, formu humoru. Jednodušší vyprávění i styl psaní se snoubí s perfektní čtivostí - prostě mu to všechno hltám tak, jak by asi každý autor chtěl. Pecka.

26.11.2018 4 z 5

Ydris: kniha druhá Ydris: kniha druhá Květoslav Hönig

Jednička byla fajn, ale to se člověk s postavami, příběhem a celým tím světem "jen" seznamoval. U druhého dílu ale krásných 10/10.
Příběh se hezky rozjel, postavy už jsem znal, takže jsem si dokázal i některé oblíbit, zápletky pecka, jedna mi vyloženě až vyrazila dech. Obecné popisování je na velmi profesionální úrovni, velmi dobře se kniha četla a vše kolem se představovalo jedna báseň. Písně a básně navíc jsou vhodným doplněním, zvolené kresby se mi třeba ale zase nelíbily. Nic mi neřekly, nic k příběhu nepřidaly, jelikož jsem z nich nedokázal vesměs nic podstatného rozpoznat. Na takovéto malby já nejsem, ale za to rozhodně nebudu strhávat žádné body.
Skvěle strávené hodiny, 500+ stran stálo za to dočíst.
Jen tak dál.

30.01.2022 5 z 5

Zajmi, nebo zabij Zajmi, nebo zabij Tom Marcus

Puvodne to pro me kvuli ich-forme byl znacny nezvyk, ale po par strankach to bylo ok, i jsem se dobre zacetl a ve finale jsem knihu na moje pomery velmi rychle precetl. Bylo to super, nemam asi ani co vytknout. Paradni detektivni oddechovka.

19.06.2022 5 z 5

Rudý kruh Rudý kruh John David Mann

Naprosto skvělá kniha, která mne pohltila nejen proto, že ji vypráví sám život a reálné zážitky autora. Mj. je psána velmi čtivě a četla se pohodlně. Za mě tam není jediná věc, kterou bych mohl vytknout. 11/10. A všem jen a pouze doporučuji.

31.10.2020 5 z 5