Fan58 Fan58 komentáře u knih

První polovina slušná, druhá časově uspěchaná, divně nesourodá a přitom ve stylu 1 republiky ( připomínalo mi to obsazování pevností a bunkrů, mobilizace) nějak mi to nesedlo do dnešní doby. Ovládnutí Evropy Islámem proběhne ( dle mého názoru) až kolem roku 2080 vítězstvím v demokratických volbách v Německu a Francii. Následně zruší demokratický systém a potrestají V4 s dalšími kverulanty. Není to těžké odhadnout při pohledu na to jak se chovají politici v západní Evropě. Bavím se často s turisty z těchto destinací,..není jim pomoci. Naposledy pán z Manchesteru - bojí se doma, bojí se něco kritizovat, lidi na sebe donášejí, protože neví jestli to není provokace, cenzura v médiích..... co s tím má dělat? Závěrem: Den Trifidů se mi četl daleko lépe

04.01.2020 1 z 5

Ocelová past Ocelová past Pavel Hejcman

Skvělá kniha, napínavá o odvaze, napětí, nebezpečí a exotických dálavách, to je Pavel Hejcman. U jeho knih si vždy představuji nádherné scénáře pro film

09.12.2018 5 z 5

Jižní Amerikou přes Patagonii k Orinoku Jižní Amerikou přes Patagonii k Orinoku Martin Mykiska

Skvělý cestopis, velmi inspirující

22.11.2016 5 z 5

Sbohem moře, sbohem oceány! Sbohem moře, sbohem oceány! Gerard Fraineau (p)

Vynikající příběh, k této a Letu osamělého ptáka se dá stále vracet

Revír bez hranic Revír bez hranic Rudolf Luskač

Je to již 45 let. Každé prázdniny u babičky pod Brdy ve Hvožďanech u praskajících kamen ožívaly příběhy Oněga, Vlci, Ryby vodního ráje. V roce 2010 jsem koupil velmi zachovalý exemplář, jen tak z nostalgie. Pořád je v ní kouzlo mládí, sny o lovu a krásné přírodě, včetně ilustrací nepřekonatelného Zdeňka Buriana