Evillabilla Evillabilla komentáře u knih

Devatar Sedr Devatar Sedr Petr Haraším

Kniha byla zajímavá ale to hlavní co mě rozčarovalo byla hlavně rychlost ukončení knihy. Až moc dlouho se vše řeší a vyvrcholení knihy je cca na 15 stranách, což si myslím že je krátké. Dle mého názoru by si zasloužila delší konec.

01.07.2014 3 z 5

Hororové povídky Hororové povídky Jan Opatřil

Knihu jsem jen vzala do ruky, začala číst první stránku a pak jsem se od toho neodtrhla. Přečetla jsem to za den a velmi mě potěšilo, že i čeští autoři mají skvělou fantasii a smysl pro hororovou četbu :) Moc se mi líbila..Prve jsem o autorovi nic nevěděla, nicméně všechna čest :)

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Kniha se mi líbila už od začátku, ale konec mě značně zklamal. Čekala jsem nějaké jiné zakončení a proměna hlavního hrdiny (Ikara) byla hlavní příčinou mého zklamání. Kdyby měla kniha jiný konec tak ode mě má plný počet hvězdiček.
Ale doporučuji si ji přečíst, je to klidné a chvílemi napínavé čtení :)

28.05.2014 3 z 5

O čertovi O čertovi Pavel Čech

Kniha dokáže potěšit děti i dospělé. Rozhodně to není hloupoučká knížka, ale celkem zdařilá knížečka i pro zamyšlení.

Děsuplné povídky Děsuplné povídky Jan Opatřil

Povídky se mi velmi líbily. Od autora jsem četla i Hororové povídky a rozhodně mě nezklamal. Vřele doporučuji :)

10.06.2014 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Kniha se mi moc nelíbila, kvůli zbytečně detailním popisům ne příliž pěkných výjevů. A také autorův styl mi moc nesedí.

04.12.2013 2 z 5

Příhody ševce prťavce Příhody ševce prťavce Miroslav Michálek

Zábavné příběhy, které jsu přesně pro odlehčení nálady nebo jako odpočinková četba.

08.08.2013 4 z 5

Pohádky z kouzelné zahrady Pohádky z kouzelné zahrady Jiří Šandera

Pěkná kniha s rozkošnými ilustracemi. Děti si ji jistě oblíbí.

Brno Brno Milena Flodrová

Řekla bych, že je to zdařilý průvodce s pěknými fotografiemi. Je čtyřjazyčný a proto je podle mě užitečný.