Děsuplné povídky

Děsuplné povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186392/bmid_desuplne-povidky-1HP-186392.jpg 3 28 8

Po úspěchu hororových povídek sáhl autor do stejného šuplíku a opět pro nás připravil jedenáct hrůzostrašných povídek, ve kterých balancuje na tenké a těžko rozpoznatelné hranici mezi reálnem a iracionalitou. Milovníci hororu a napínavých příběhů rozhodně nebudou zklamáni. První vydání.

Vevi-knihomil
22.07.2018 1 z 5

Musím říct, že knihu jsem několikrát odložila, než jsem se donutila ji dočíst. Příběhy ani styl psaní mi naprosto nesedl..

Orange8knihomol
14.02.2018 2 z 5

Knihu jsem dostala k 12. narozeninám i s podpisem autora. Čekala jsem, že v ní budou vystupovat nadpřirozené bytosti a bude to určené dětem. Jenže to jsem se velice spletla! Dokonce si dovolím tvrdit, že je tento titul určený spíše dospělým, protože se v ději vyskytovaly zbraně, nechuťárny a trochu sexuality. Za mě rozhodně a jednohlasně NE! Pro mne velké zklamání a po čtení jsem až znechucena a stydím se, že jsem to vůbec četla!

Vlk.kh
30.12.2017 2 z 5

Toto mi rozhodně moc nesedlo. Místy jsem se sice dokázal začíst, ale celkově mi to přijde celé takové naivní, nebo jak to lépe vystihnout.

iLuciferie
06.08.2017 3 z 5

Autor má rozhodně potenciál, první povídka mě nadchla, nicméně některé z povídek mají dost předvídatelný závěr.

Beebee
30.05.2017 5 z 5

Moc dobrá kniha povídek, udržela mně v napětí. Autor nezklamal.

Cryptkeeper
23.05.2017 3 z 5

Nějak mě ten styl psaní neoslovil. Povídky pěkné,čtivé,ale nic originálního,nic,co bych doposud nečetl. Postrádal jsem tam hutnou atmosféru.

Jia
25.09.2014 5 z 5

Další knížka skvělých strašidelných povídek, ještě lepší než ta první. Chválím neutuchající nápaditost a pěknou barvitou češtinu.
P.S. Poslední povídka je jiná. Jako kdyby autorovi zbyla v šuplíku, a tak ji tam přidal. Není hororová ani strašidelná, nejsou v ní duchové a příšery, a přesto je z nich nejděsivější a nejsmutnější :-(
Nebylo mi z ní dobře na duši...

Evillabilla
10.06.2014 5 z 5

Povídky se mi velmi líbily. Od autora jsem četla i Hororové povídky a rozhodně mě nezklamal. Vřele doporučuji :)

hororové povídky

Část díla