ErikaP ErikaP komentáře u knih

Hotel U zeleného koně Hotel U zeleného koně Isolde Pullum

Tato kniha se mi moc líbila, přečteno jedním dechem. Láska, záhada ani humor v knížce nechybí.

Léto plné záhad Léto plné záhad Anna Sellberg

Napínavý příběh, včechny díly mají něco speciálního.

Záhada na farmě U Černého koně Záhada na farmě U Černého koně Jenny Hughes

Knížka se mi líbila, ale myslím, že kdybych po ni sáhla o pár let dřív, líbila by se mi víc.

06.11.2016 3 z 5

Nečekaná hrozba Nečekaná hrozba Joanna Campbell

Celá série mi neskutečně přirostla k srdci. Moc pekně napsané knížky, plynulý děj. Ashley i Samanthu jsem si oblíbila, ALE prostě Cindy mi tam nesedí..to je jediná věc, kterou mohu vytknout.

Jako blesk Jako blesk Lauren St John

Opravdu moc pěkná trilogie. Kdo je citlivka, určitě nějaká ta slza bude. Nejvíce se mi líbí první a poslední díl, ty jsem přečtla za jeden večer. Autorka ukončila knížku tak, jak jsem to vážně nečekala. Povedený konec:)

Kupředu, Kájo! Kupředu, Kájo! Gaby Hauptmann

Tento díl se mi z celé série líbil nejvíc. Moc pěkné čtení na krátký večer.

06.11.2016 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Pohodové a hlavně vtipní čtení. Všechny díly jsem četla v angličtině, která neni složitá. Musím ale přiznat, že se mi více zamlouvá filmové zpracování.

06.11.2016 3 z 5

Bez práva na život Bez práva na život Ilka Pacovská

Skvělá série! Každou knihu jsem přečetla velmi rychle, protože děj vás vtáhne a nepustí až do samého konce. Všechny postavy mi jsou sympatické, hlavně Sváťa a Rafan, protože se navzájem krásně doplňují a jsou pro Hanku velikou oporou. Ke knížkách se určitě ještě někdy vrátím!