Eridor Eridor komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Myslím že už v rôznych recenziách a komentároch bolo o tejto knihe popísaných toľko superlatívov že už sa nedá napísať nič nové.
Ako vždy, výborné čítanie, aj keď v prvej polovici sa zdá kniha na detektívku trochu nudnou, ale v druhej časti to je už pútavejšie.

10.08.2017 5 z 5

Banda zlodejov Banda zlodejov Milan Krajniak

Výborná kniha. Je plná reálnych faktov. Mal by si ju prečítať každý kto sa zaujíma o súčasné politické dianie na Slovensku.

15.10.2017

Zastavte Dubčeka! Zastavte Dubčeka! Jozef Banáš

Moja prvá kniha ktorú som čítal od tohoto autora. Štýl ale aj faktografická kvalita na mňa zapôsobili tak, že som ju čítal takmer na jeden dúšok, čo sa stáva málokedy. Konečne som sa dozvedel plno rôznych pre mňa nových faktov o živote Dubčeka. Odporúčam hlavne pre tých, ktorí radi čítajú životopisné knihy.

20.03.2017 4 z 5

Všetko čo mám rád Všetko čo mám rád Ondrej Kandráč

Výborná kniha pre sympatizantov a fanúšikov Kandráčovcov :)

11.10.2018

Kód 9 Kód 9 Jozef Banáš

Celkom fajn čítanie. Príbeh je trochu fantasy, ale popretkávaný aj množstvom historických faktov a reálnych informácií z prostredia ktoré autor sám navštívil, takže som sa trochu aj poučil a dovzdelal.

28.04.2017

Polnočné slnko Polnočné slnko Jo Nesbø

Trochu som sklamaný z tejto knihy. Po prečítaných predchádzajúcich knihách soim od tohoto autora očakával viac.

05.04.2017 3 z 5

Ovocná záhrada Ovocná záhrada Ivan Hričovský

Veľmi dobrá pomôcka pre záhradkárov s praktickými radami týkajúcimi sa prác v záhrade podľa jednotlivých mesiacov roka.

20.03.2017 5 z 5