eliska1521 eliska1521 komentáře u knih

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Zoey si hraje na strašnou chudinku.... Nic proti ní nemám, ale jednou řekne že se z ní stává běhna a Erikovi řekne že žádná běhna není....a pak se akorát lituje...V tomhle je mi líto Erika. Loren je se vší upřímností pěknej ****** když poslouchá někoho jako je Neferet. Takže já říkám jen: Dobře mu tak!! Předchozí dva díly se mi moc líbili ale ten třetí díl byl už bez nápadu... Dal se přečíst ale nebavil mě tak jako Označená a Zrazená.

10.07.2012

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Ta spisovatelka je génius. Úžasně sérii začala a úžasně pokračuje. Některé úseky mi uchvátily a jiné mě zarazily. Více ale bylo těch prvních. Nemůžu se od knihy odtrhnout a určitě doporučuji! Četla jsem ukázku na netu, a když skončila spustila jsem na celé kolo: "Chybí vám tu kapitoly!".
Uchvátila mě odvaha Cat a Bones je naprosto perfektní. :) Kéž by tahle série byla ve filmu... Ovšem nemyslím pouhý dvouhodinový film, ale myslím nejméně deseti hodinový se všemi detaily do posledního písmene knihy! Jak říkáváme s kamarádkami...

29.06.2013

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Začíná to být zajímavější... kamarádka čte 7.díl a Zoey se prej rozhoduje jestli živá nebo mrtvá....achjo. Ráda tyhle knížky čtu.

26.08.2011 5 z 5

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Já nemám takovéhle knížky ráda, ale tahle mě zaujala a líbí se mi. Přečetla jsem jí rychle. :)

16.07.2012

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Je to sice tlustá knížka, ale vytrvala jsem a dočetla jí. Je fakt skvělá a hodně mě zaujala.

16.07.2012