Elisabeth935 Elisabeth935 komentáře u knih

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Kniha je velmi zajímavě napsaná a stíhala jsem myšlenkové pochody hlavních postav celkem dobře. Srozumitelné a hlavně strašně zábavné. Kniha mě bavila. A styl jakým je to napsané, je skvělý. Člověk se v tom neztrácí. A má porad přehled o všem. A konec mě úplně dostal. Doporučuji.

02.11.2020 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

úžasná série. těšila jsem se na ni nějakou dobu něž jsem se k ní dostala a vtáhla mě. doporučuji, těm koho baví fantasy svět se silnou hrdinkou. musím si přečíst i ostatní díly.

09.02.2021 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

(SPOILER) Tuhle knížku jsem si užila, Maasová je opravdu královnou YA fantasy.
Četla se rychle a hladce. A možná mě první díl této série bavil víc než první díl Skleněného trůnu. Ze Skleněného trůnu jsem ZATÍM četla jen první díl a pár věcí mě odrazuje k jeho dočtení, a proto jsem byla i trochu na vážkách, když jsem začínala číst Dvůr. Ale byla jsem mile překvapena. Trůn byl hodně drsný, nějaké scény, a to mi trochu vadilo. Dvůr byl také občas, ale nezdálo se mi, že až tolik. Buďto jsem si za tu dobu, co čtu fantasy zvykla, nebo je maličko mírnější. I hlavní postavy mi asi sedly víc. Takže se pustím, co nejdříve do dalšího čtení.

Mám ale dvě připomínky, někdy v půlce se tok příběhu trochu zpomalil, ale vlastně mi to ani tolik nevadilo. A druhá je, že hádanku jsem uhodla prakticky hned po jejím přečtení, takže bylo zvláštní, že Feyre ne, ale bylo by mi líto, kdyby to věděla, protože ta část po hádance byla ta nejlepší na celé knize.
Opravdu skvělá a doporučuji těm, kdo mají rádi víly a magií jiskřící svět...

22.02.2021 4 z 5