Elfryt Elfryt komentáře u knih

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Zcela upřímně, ze začátku děj hezky plyne a kniha se čte hezky. Celkově se mi líbí ztvárnění a zasazení do fantasy světa inspirovaného Ásií. Draci se vyskytují spíše v energetické podobě což by mi ani tolik nevadilo ovšem od půlky knížky začne děj plynout pomalu. Hlavní hrdinka se mi dost líbí je nezvyklá, silná. Jde vidět jak se vyvíjí, stejně tak se mi líbí i vývoj ostatních postav. A bojové akce a zvraty jsou také velkým plusem. Celkově se mi příběh libil a určitě se vrhnu i na druhý díl.

14.02.2024 4 z 5

Pletené čepičky pro malé človíčky Pletené čepičky pro malé človíčky Nuriya Khegay

Opravdu mnoho krásných pletených čepiček. Návody jsou skvělé, pochopí i začátečník. A nápady tak samo. V knize jsou i fotky, takže člověk ví jak co vypadá. Doporučuji.

02.10.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Roztomilé, čtivé a krásně zpracované. Co více dodat. :)

30.07.2018 5 z 5

Shadow - Kůň, který se vynořil ze stínu Shadow - Kůň, který se vynořil ze stínu Karin Tillisch

Kniha se četla sama, příběh byl čtivý, dojemný a během chvíle bylo dočteno. :)

12.07.2018 4 z 5

Milostný trojúhelník Milostný trojúhelník Emma Campion (p)

Kniha se mi líbila, začátek je takový nic moc a chvíli trvá než se kniha rozjede. Ale historické romány mám opravdu ráda a tento patří k těm povedeným. Rozhodně je co zlepšovat, pravda, že kniha by nemusela mít ani tolik stran, protože chvilkama je to takové pusté. Ano kniha by se měla přejmenovat na čtyřúhelník a opravdu i mě mrzí, že Thomas má méně prostoru než ostatní postavy. Každopádně kniha má to co historický román mít má. Jiná doba, jiný mrav.

20.05.2018

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Přiznám se, že jsem nečekala, že mě kniha na tolik vtáhne, že budu mít za den přečteno. Za mě naprostá paráda.

07.03.2018 5 z 5