Pletené čepičky pro malé človíčky

Pletené čepičky pro malé človíčky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178817/pletene-cepicky-pro-male-clovicky-178817.jpg 5 3 2

20 pletených dětských doplňků na motivy zvířátek… Nestačí vám nabídka obchodů pro děti a rádi byste jim pořídili něco netradičního a nápaditého, co nikdo jiný mít nebude? Upleťte svým nejmenším kouzelné čepičky, které nejen potěší, ale ještě udrží hlavu, ouška i krk v teple. Jsou praktické, měkké, originální a zábavné – tyhle módní doplňky vám budou všichni závidět. Palčáky a huňaté zvířecí „tlapky“, ke kterým vám tahle knížka také přinese inspiraci, zahřejí i pobaví. Vzory jsou vhodné pro začátečníky i zkušené pletařky a zhotovíte podle nich roztomilé modely pro děti do šesti měsíců do čtyř let.... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Metafora

Elfryt
02.10.2019 5 z 5

Opravdu mnoho krásných pletených čepiček. Návody jsou skvělé, pochopí i začátečník. A nápady tak samo. V knize jsou i fotky, takže člověk ví jak co vypadá. Doporučuji.

RADOST
08.01.2014 5 z 5

Velmi dobrý rádce pro všechny maminky a babičky, které chtějí uplést módní čepice a kukly pro děti. Návody jsou vždy pro tři velikosti (do roka. do dvou let, do tří let), detailně vypracované, názorně doplněné barevnými fotografiemi. Kniha obsahuje i informace o základech pletení, je vhodná i pro začínající pletařky. Doporučuji.

ruční práce pletení udělej si sám klobouky, čepice rukavice

Autorovy knížky

2013  100%Pletené čepičky pro malé človíčky

Kniha Pletené čepičky pro malé človíčky je v