Edlik Edlik komentáře u knih

Fenomén Fenomén Marie Lu

Rozhodně horší než první díl. Zabralo mi týden se přes ni dostat. Třetí díl mám tak ho zkusím a snad bude lepší.

29.06.2018 2 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Kniha je takový YA distopický standard. Co mi chybělo bylo větší vysvětlení situace ohledně republiky a záplav. Na druhou stranu co by bylo v dalších dílech :-)

21.06.2018 3 z 5

Instinkt dravce Instinkt dravce Thomas Enger

Henning je opravdu sympaťák. Líbí se mi, že příběh, který se prolíná všemi díly není jen do počtu a je vlastně to hlavní co čtenáře zajímá.

13.06.2018 5 z 5

Jeho slovo je zákon Jeho slovo je zákon Ed McBain

Můj první McBain.... a zároveň poslední.
Knihu jsem ani nedočetl, je sice útlá (jen 150 stran), ale pro mě byla opravdu nudná. Hlavní vyšetřovatelé jsou jen figurky bez nějakého charakteru. Možná je chyba nečíst od začátku... nevím. Každopádně pro mě zklamání.

29.05.2018 1 z 5

Život v Třetí říši - Každodenní život v nacistickém Německu mezi lety 1939-1945 Život v Třetí říši - Každodenní život v nacistickém Německu mezi lety 1939-1945 Paul Roland

Napsané dobře a čtivě, což je hodně důležité. Téma není moc běžné a do teď jsem ho nikde v dokumentech nezaznamenal. Rozhodně doporučuji.

27.05.2018 4 z 5

Broskve pro otce Francise Broskve pro otce Francise Joanne Harris

Po druhém díle jsem měl docela obavy, ale třetí díl mi přišel mnohem lepší a čtivější než díl druhý. Téma je dost aktuální příběh vás nutí číst dál a dál. Konec mi ale přišel až moc rychlý a mohl tam být aspoň krátký epilog. Další díl už by příjít nemusel...

18.05.2018 4 z 5

Jak nechutně zbohatnout v rozvojové Asii Jak nechutně zbohatnout v rozvojové Asii Mohsin Hamid

Asi čekal něco naprosto jiného, než jsem dostal. Takže se u mě dostavilo zklamání.

11.04.2018 2 z 5