duco duco komentáře u knih

Nářek čarodějnice Nářek čarodějnice Bartosz Sztybor

Jeden z najslabších komiksov o Zaklinacovi. Na začiatku príbeh vyzeral zaujímavo, čarodejnice, vnútorní démoni.. potom sa to ale celé domotalo a na konci..
Jo a kresba je chaotická, veľa čiernej, nie je možné rozlíšiť čo sa deje, kto je kto..velkarat som sa musel zastaviť a hľadať kde som a čo sa deje. Posledná kapitola je urobená úplne odlisne ako zbytok..

26.09.2022 1 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Prvá polovica pomalšia, potom je to viac "ctive"
Veľmi dobre rozpracovana hlavná postava, zrejme dobrý výskum čo sa týka vojny v Iraku..ale nejako to tam pre mňa nešlo. Písanie knihy, nekonečné čakanie..ešteže ten záver bola správna "odplata" kde sa cti kodex ;)
Je to určite dobrá kniha na vysokej úrovni..ale tentokrát nie pre mňa 60%

05.07.2022 3 z 5

Sviňa Sviňa Arpád Soltész

Kniha je na hranici 2-3
Styl autorovho písania mi nevadí, je drzy, vulgarny. Co je problem je skladba knihy, nie je to ziadny prepojeny dej, caste zmeny casu v ramci kapitoly, mnozstvo postáv..cele to vyzaduje poznat kontext a orientovať sa v kauzach od konca Meciara az po vrazdu J.Kuciaka

Zároveň to bol hlavny dovod preco knihu čítať, nahusto je tu vidno vsetku špinu co sa s malými odchylkami (stale je to beletria) udiala a deje.. smutné.

Niekde aom čítal, ze by kniha mohla sluzit ako test pre absolventov kriminalistiky, prava a investigativy. Najdi skutočného cloveka..

07.02.2021 3 z 5

Z masa a ohně Z masa a ohně Aleksandra Motyka

Zatiaľ najslabší komiks zo série. Kresba slabá, a v podstate minimum textu. Aj keď príbeh bol zaujímavý, vol vyrozprávaný veľmi zjednodušene.

13.01.2020 2 z 5

Hlavne inšpiratívne. Podané prirodzene s ľahkosťou. Takéto príhody človek nevymyslí :)

22.01.2018 4 z 5

Americký cisár Americký cisár Martin Pollack

Povinné čítanie

20.01.2017 4 z 5

Ekonomické bajky pro studované i laiky Ekonomické bajky pro studované i laiky Peter D. Schiff

Zaujímavé čítanie, ktoré dáva zmysel. Aj keď sa nedá úplne súhlasiť so všetkým ale čítajte. Vždy treba mať aspoň 2 názory, pokým sa rozhodnete, a táto kniha ponúka iný oproti súčasnému mainstreamu v ekonómii.

17.01.2011 5 z 5