Ducky22 Ducky22 komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Ke knize jsem se dostala, když mi bylo cca 15. Musím říct, že první díl se mi zdál asi nejlepší, ale celá série určitě stojí za přečtení!
Poutavý příběh, který Vás strhne, tenkrát mi ani nevadilo, že kniha vážila cca 5kg a nikam se mi nevešla :)

04.06.2019

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Miluji příběh Pána prstenů. Je to poutavý příběh, zasazený do neskutečně propracovaného světa.
Zároveň je to za mě jedna z mála knih (trilogií), kdy musím říct, že mám raději filmové než knižní zpracování. Myslím, že se autorům filmového zpracování výjimečně podařilo zachytit ducha příběhu, a mimo asi jedné připomínky, kdy mi vypustili mou oblíbenou postavu, nemám, co vytknout.
Čtení je to spíše pro náročného čtenáře, kniha je velmi popisná a obsáhlá a než postava vyjde do jedněch schodů uplynou 4 strany. Upřímně jsem začínala číst asi 3x, vždy jsem skončila v polovině druhého dílu, až ve chvíli, kdy jsem přešla e-knihu a měla ji všude s sebou se mi podařilo příběh přelouskat.

04.06.2019 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Za mě super knížka. Bylo to první, co jsem od autora četla a zatím žádná z jeho knih mě tolik nechytila. Přečetla jsem v podstatě jedním dechem a říkala jsem si, chci víc... :)

04.06.2019 5 z 5

Krvavé koleno Krvavé koleno Laurell K. Hamilton

Všechny knihy se série o Anitě Blakové jsou super. Miluji fantasy témata a tyto knihy jsou napínavé.

29.05.2019 5 z 5