dreamhex dreamhex komentáře u knih

Carrie Carrie Stephen King

Carrie trochu předběhla její pověst, před čtením je třeba brát ohled na to, že to je autorův první (vydaný) román. Postavy nejsou zpracované tak jako u dalších Kingových románů, jen nevím jestli bych knížku řadil mezi horrory, v podstatě se nemáte kde bát. I přes to všechno je Carrie poměrně zajímavým dílem a obsahuje pár zajímavých prvků. Fanoušci Kinga určitě nebudou zklamaní.

23.11.2016 4 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Kinga mám rád, ale upřímně nechápu chválu Temné Věže, snažil jsem se vydržet, jednou to o čem lidé mluví přece přijít musí! Nepřišlo, postavy jsou prostě nezajímavé, děj téměř žádný, svět mě nijak nezaujal, kdyby to nebyl King, tak nedočtu ani Pistolníka, natož třetí knihu. Koupil jsem si i čtvrtý díl, ale pokud ho někdy přečtu, tak to bude moje poslední kniha z této série.

19.11.2016 2 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Tuto knížku jsem objevil doma náhodou. Nakonec je to jedno z příjemných překvapení, napínavý čtivý příběh, určitě stojí za přečtení.

21.01.2017 4 z 5

Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem Jason Fried

Jednoduchá, přímo k věci, žádné řeči okolo, přesně tak to má být.

11.01.2017 5 z 5

Já, Claudius Já, Claudius Robert Graves

Kniha se čte dobře, jde vidět, že si s ní dal autor spoustu práce. Trochu mě nudila část pod vládou Caliguly a tedy i konec a snad poprvé v životě jsem knížku odložil pár stran před koncem. Přes to všechno, bych knížku doporučil a to hlavně lidem, které baví období starověkého Říma, jelikož se zde dozvíte spoustu informací.

23.12.2016 4 z 5