Dr.Killer Dr.Killer komentáře u knih

Tikot Tikot Dean Koontz

Děsivé, napínavé a zábavné!!! Co více si přát :-) Další perfektní kniha tohoto autora!!!

Neobyčejné dědictví Neobyčejné dědictví Dean Koontz

Tak tohle byla jedna z nejlepších a nejzábavnějších knih od Deana Koontze!!! Naprosto perfektní chytlavý děj!!! Nedokázal jsem se odtrhnout od knihy!!!

Dramatik Dramatik Ken Bruen

Opět skvělé pokračování série s Jackem Taylorem, kupodivu "čistým" :-)!!! A ten konec.... ten mě fakt posadil na zadek!!!!

Padlé mučednice Padlé mučednice Ken Bruen

Další skvěle čtivý román Kena Bruena! Jeho styl je naprosto originální!!! Ale mínusem je, za což rozhodně nemůže autor, změna překladatele :-( :-( :-( docela dlouho mi trvalo, než jsem si zvykl na nový styl, který mi k sečtělému Jacku Taylorovi moc nesedí :-( A to nemluvím o brutálních překlepech či chybějících písmenech ve slovech :-( Poslední dobou se výtisky nakladatelství BBart moc nedaří :-(

Vraždy bez trestu Vraždy bez trestu Ken Bruen

Méně humorné než první díl, ale pořád to má ten správný čtivý šmrnc.

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Tak tahle série mě neskutečně chytla!!! Zatím všechny knihy jsem přečetl jedním dechem!!!

Tělo v závěji Tělo v závěji Katherine Hall Page

Vzhledem k tomu, jaké knihy jsou v edici Class nakladatelství BBart, absolutně nechápu, jak se tato kniha do této edice mohla vůbec dostat!!! Těm, kteří by měli v úmyslu tuto knihu číst, bych raději doporučil jakoukoli kuchařku!!! Děj v ní bude určitě záživnější a napínavější než v této knize!!! Závěr byl absolutně vycucaný z prstu: "Tady mě máte, já jsem vrah". Jen tak z ničeho nic!!! Prostě naprosto strašná "detektivní" kniha!!! Fuj!!! NIKDY více!!! Totální slátanina!!!

23.10.2012 odpad!