doriska doriska komentáře u knih

Městečko, kde se zastavil čas Městečko, kde se zastavil čas Bohumil Hrabal

Krásná kniha, kterou jsme však začala číst, abych si odpočinula od smutných a pravdivých konců Remarqueových knih. Avška lítost nad tím, že to o čem se v knize píše je až příliš pravdivé, mi příliš odpočinku nedalo. Avšak nelituji :)

21.11.2013 5 z 5

Lampáři Lampáři D.M. Cornish

Úžasná kniha! Oba dva díly jsem měla přečtené jak se říká: ,, jedním dechem,, .... Jedinou smůlou je to, že ,,milé,, nakladatelství odmítá vydat 3. díl... Po přečtení 2. dílu jsme měla co dělat abych nevybuchla nad toutu zprávou vzteky! O tom zda mají v plánu další díl vydat, jsem jim již psala... Odpověď se však nedostavila!

16.11.2013

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Úžasná kniha, která ve mě zanechala plno dojmů. Krásy i starasti lásky a života... U konce nezůstane oko suché. Prostě kniha, ke které se ráda vracím a i přes to, že vím jak vše dopadne mám na konci hromadu posmrkaných kapesníku u postele. Jedním slovem: NÁDHERA! Od Remarquea je má nejoblíbenější!

16.11.2013 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Moc povedená kniha, i když jak již bylo párkrát zmíněno níže, pro ty co četli Tři kamarády, je tohle trochu sklamáním. Avšak i přes mírné opakování děje se v knize pro mě našli nové odchylky, které mě chvílemi štavaly (např. lhostejnost Lillian) a jindy zase okouzlily... Prostě Remarque je jednen z mých nejoblíbenějších spisovatelů a tak to i zůstane :)

16.11.2013 3 z 5