dontbullshitme dontbullshitme komentáře u knih

Freddie Mercury - The King of Queen Freddie Mercury - The King of Queen Laura Jackson

Přijde mi, že se v ní, některé věci opakují pořád dokola (životopisy moc nečtu, možná je to tedy běžné), ale jinak určitě stojí za přečtení. :)

20.02.2019 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Je to romantika, jak už tu bylo několikrát zmíněno, ale moc hezky napsaná, nemáte chuť si při čtení vypíchnout oči, anebo já aspoň neměla. Prostředí jsem si moc užila (v čemž mi trochu pomohl i seriál), ale úplně nejvíc se mi líbily části, kde se Claire stará o pacienty, přičemž se snaží uplatnit své znalosti medicíny z 20. století, jak nejlépe to jde s omezeností 18. století.

20.02.2019 5 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Hrozně moc se mi líbí to prostředí a nápad. Mám ty knihy dokonce svým způsobem ráda, ale mistrovské dílo to není. Rozhodně bych to nedoporučila náročným čtenářům. :)

20.02.2019 3 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Skvělá kniha, na své poměry jsem to přečetla vážně rychle (jsem pomalá, takže to mluví za vše). Není to samozřejmě tak akční a nehraje to tolik na city jako seriál, ale i tak se mi to líbilo, byla to zajímavá jízda. Najdou se tam ovšem i části, které mě pobouřily, ale za to mohl spíš spisovatel, než hoši z rychlé roty. :)

20.02.2019 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Hrozně bych tomu chtěla dát pět hvězd, ale to jen kvůli filmu, který byl podle mě mnohem lepší než kniha. Scény v něm byly lépe vymyšlené, řekla bych, že mi dávaly větší smysl, pokud ovšem nejste nároční čtenáři, určitě si i v knize najdete části, které by se vám mohly líbit.

20.02.2019 3 z 5