DJANKA DJANKA komentáře u knih

Duben v Paříži Duben v Paříži Michael Wallner

I já se ke knížce dostala díky čtenářské výzvě a musím říct, že vůbec nelituji. Je pravda, že nepřeložené francouzské věty mi také vadily, ale čestla se mi dobře hned od prvních stran. Po dočtení poslední stránky, jsem o "nich" stále musela přemýšlet. Bylo to moc kruté období.

15.08.2019 4 z 5

Osudová plavba Osudová plavba Karin Pavlosková

Krásně popsaná plavba lodí. Autorku obdivuji, já bych na to neměla sílu ani fyzickou ani psychickou. Pěkné, zajímavé, něco se dozvíte a chvílemi tak napínavé, že se mi až tajil dech. Super čtení pro každého se srdcem dobrodruha.

09.08.2018 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Další romantická detektivka. Tyhle knížky od Sandry Brownové fakt můžu, je to prima čtení.

01.08.2018 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Knížka se mi fakt líbila, téma zajímavé, psáno napínavě a s překvapením na konci (mě to teda vážně nenapadlo). Ale některé nelogičnosti mě trochu vadí, občas jsem se zarazila, ale pak si řekla "nešťourej do toho" a hltala řádky dál, abych věděla jak to dopadne.

15.03.2018 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Po přečtení Padesáti odstínů jsem "měla chuť" na další erotické čtení. A vybrala jsem dobře. Hlavní postavy mi byly sympatické, občas jsem jim sice nadávala, ale mám ráda takové to ..jo a nebo ne... Příjemné čtení před spaním, fajn se mi po tom usínalo..... Uvidíme co pokračování, rozhodně si další díl vypůjčím.

04.04.2017 3 z 5

Šok Šok Robin Cook

Knížka byla rozhodně napínavá a velmi dobře se mi četla. První kniha od tohoto autora, určitě vyzkouším i jeho další knihy.

28.08.2016 4 z 5