Denulinka Denulinka komentáře u knih

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Dnes jsem knížku dočetla a musím říct, že takový konec jsem nečekala ani náhodou. Druhou polovinu knížky jsem dočetla jedním dechem, opravdu hodně napínavé čtení. Navíc obohacené o spoustu zajímavých poznatků o slonech, úžasných majestatních zvířatech, se kterými budu mít doufám brzy tu čest se zblízka setkat na Srí Lance :-) Je to moje první knížka od Jodi Picoult a určitě ne poslední. Těším se na další čtení od této autorky. Knížku vřele doporučuji, i slzička na konci ukápla.

12.02.2018 5 z 5

Vaše bludy Vaše bludy Wayne W. Dyer

Úžasná kniha, která mi ukázala, jak vnímat sama sebe. Škoda, že jsem se o ní a o autorovi nedozvěděla dřív. Knihu mohu všem vřele doporučit.
Děkuji pane Dyere, Vaše slova mi obohatila život!

15.03.2016 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začala jsem čtením Jáchymova příběhu a musím říct, že chvílemi jsem se dost nudila a musela jsem se do čtení nutit. Po přečtení Jáchyma jsem knihu chtěla odložit, ale nedalo mi to a začetla jsem se i do příběhu Veroniky, který se mi četl mnohem lépe a připadal mi zajímavější i reálnější.

15.11.2017 3 z 5

Muž, který nemohl přestat Muž, který nemohl přestat David Adam

Knih o OCD je v Česku vydáno bohužel málo, jsem ráda, že tato kniha byla do češtiny přeložena. Určitě doporučuji přečíst, pokud OCD trpíte. Je zde uvedeno mnoho případů OCD a člověk vidí, jak častá tato nemoc je a hlavně, že se dá léčit a kvalita života zvýšit.

23.04.2020 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Moc hezký a zároveň smutný příběh o dívce, která se vyrovnává sama se sebou a hledá své místo v životě. Knížka se mi moc dobře četla. Po dlouhé době knížka, u které jsem se nemusela do čtení nutit a příběh mě naprosto pohltil. Určitě doporučuji.

13.11.2018 5 z 5