Densos Densos komentáře u knih

Pán much Pán much William Golding

Takovouhle knihu jsem vůbec nevyhledávala, prostě jsem šla do knihovny, padla mi do oka, a tak jsem ji popadla a najednou se z ní stala má nejoblíbenější kniha. Tomuhle se říká kvalitní dílo na úrovni! Nikdy by mně nenapadlo, že ve 14 bude tohle můj šálek kávy.

04.05.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Trochu mi to přišlo podobné jako The Perks blabla od Chboskyho, ale míň zajímavé. Byly tam super citáty a dojemné chvíle, ale bylo to příliš předvídatelné. Nevím, proč jsou z toho všichni tak paf, zas taková bomba to není, ale na pohodové čtení před spaním nebo v létě u na trávě se hodí :)

04.05.2014 4 z 5

Jonathan Strange & pan Norrell Jonathan Strange & pan Norrell Susanna Clarke

Tak nevím, ale asi je to mnou, že jsem se do knihy nedokázala začíst a přišla mi mimořádně nudná. Buď je to mým věkem (a to ''dospělácké knihy'' čtu ráda), nebo tím, že jsem předtím četla Kingovo napínavé Osvícení. Pro mně to nebylo fantasy, ale čistý román s kupou postav atd. Pořád jsem čekala, že mě to začne bavit, ale bohužel se nestalo. Po sté stránce jsem se znechucením knihu zaklapla a rozhodla se k ní vrátit po pár letech. Jinak je mi líto, že tu knihu takhle odsuzuju, protože autorka na ní musela pracovat dlouho. Snad někdy jindy, Pane Norrelle :)

04.05.2014