Denninka Denninka komentáře u knih

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Dávám k hodnocení plný počet, protože druhý díl Vraní dívky byl opravdu lepší. Kniha se četla sama a konec mě velmi překvapil. Moc se těším na další díl.

18.01.2015 5 z 5

Překvapilo mě, že je tu tolik rozdílných názorů na tuto knihu, a proto jsem sama byla zvědavá, jak se bude knížka líbit mě. Mě se Stařík líbil, je to zase něco jiného a kromě jedné části jsem se opravdu bavila. Pak jsem si hned pustila film, ale nenadchnul mě. Možná to bylo i tou švédštinou, ale samotný děj nebyl pro mě tak záživný, jako tomu bylo v knize, kde toho bylo mnohem více. Analfabetku také plánuji zařadit do mé knihovny, ale až časem.

13.08.2014

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Přečíst si tuto knížku bylo mým velkým přáním. Je neuvěřitelné, že to, co je zde uváděné je pravda. Jak se knížka blížila ke konci, cítila jsem smutek a nebylo mi zrovna nejlépe, když člověk ví, jak to celé dopadne. Po přečtení tohoto deníku, jsem si kladla otázku, jaký život by Anna vedla, kdyby to dopadlo úplně jinak. Pro mě to byla smutná, ale zároveň jedna z nejzajímavějších knih, které jsem doposud četla.

29.06.2014 5 z 5