Delinka Delinka komentáře u knih

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Kniha se mi četla velmi dobře. Narnie mě už po šesté příjemně překvapila a nerada jsem se s knihou loučila. U konce knihy jsem se i rozbrečela :( Tak a teď už jen poslední díl... :/ :)

11.03.2016 4 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

U tohoto dílu jsem se zasekla, a od mých kamarádů vím, že mají stejný problém díl trochu vybočuje z řady, ale to nic nemění na tom, že Narnie jako knižní série je skvělá.
pokud váháte, zda číst nebo ne tak...
Dozvíte se o jiných zemích okolo Narnie, jak to tam chodí, něco málo o vládě Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie a mluvících koních...

07.03.2016

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

no prostě Narnie... co dodat....
Jen snad, že ne tyto knihy musí mít člověk náladu, aby si je užil. U mě pořád vede lev, čarodějnice a skříň, ale i tento díl, je dobrý. Určitě doporučuji všem fantasy bláznům, jelikož Narnie je základ fantasy :)

07.03.2016 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Nejprve jsem viděla filmové zpracování tohoto dílu, který se mi líbil, ale ne tak jako Lev, čarodějnice a skříň který u mě vede na plné čáře a patří k mým nejoblíbenějším a to samé se týče knihy.
Musím však ještě připsat, že filmové zpracování se v určitých věcech hodně liší.

15.02.2016

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Tato kniha je úžasná... na chvíli jsem se cítila jako malá holčička. I když je to pohádka, nic to nemění na tom jak dokonalá. Jako většina jsem viděla nejprve film "letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň" a kladla jsem otázkx, lde se tam proboha vzala ta lampa? no a po přečtení se vše vysvětililo a nádherně to do sebe zapadlo. Určitě doporučuji!

02.01.2016 4 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

První díl této série mě docela bavil a chtěla jsem se dozvědět, jak příběh bude pokračovat. Dlouhou dobu se v knize nic nedělo, pak pár stran trocha napětí a následně opět nuda. Zklamaně jsem knihu musela odložit a začít číst něco jiného, abych si zpravila náladu. Abych to shrnula: některé knihy jsou krátké a nejlepší a často spousta lidí nadává, proč ta kniha není delší. Možná to je dobře (fanoušci této série se mnou nebudou souhlasit), protože kdyby byly zbytečně natahovány stala by se kniha nudnou.

28.12.2015

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

I když nejsem moc fanoušek románů. Rozhodla jsem si tuto knihu přečíst - spíše jsem musela protože jsem ji dostala od kamarádky, ale vůbec toho nelituji.
Na této knize se mi velmi líbilo, jakým stylem je napsaná (dopisy, e-maily, zprávy,...).
Další věc, která se mi na této knize líbí, že láska si cestu najde přes všechny nástrahy, které život přinese. Určitě doporučuji.

25.08.2015 4 z 5