delena4ever delena4ever komentáře u knih

U této knihy jsem se opravdu bavila. Nejvíce u rozhovorů Tristana a Siengfrieda.

20.08.2013 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Kniha byla mnohem lepší než film, ale tak už to většinou bývá. Na konci jsem si pobrečela, ale jinak to byla vážně nádhera.

Doktoři Doktoři Erich Segal

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Příběhy této party studentů se čtou opravdu dobře. Líbil se mi vztah mezi Laurou a Barneym. Jeden pro druhého by udělali vážně cokoliv.

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Už kvůli tomu, že mám ráda psy, mě tato kniha vážně pobavila. Jak už se tady psalo, je to příjemné odpočinkové čtení.

Robin Druhý a jeho rodina Robin Druhý a jeho rodina Zdena Frýbová

Moje nejoblíbenější kniha od Zdeny Frýbové. Bavila mě více, než první díl. Tuto knihu jsem četla už několikrát, protože mi vždycky zvedne náladu.

21.06.2013 5 z 5

Švýcarský Robinzon (převyprávění) Švýcarský Robinzon (převyprávění) Johann David Wyss

Knihu jsem poprvé četla jako malá holka a od té doby se k ní ráda vracím. Dějově mi přišla o dost zajímavější než Robinson Crusoe. Rodina to ale měla mnohem jednodušší než Robinson už proto, že nikdy nepocítili tu samotu, která Robinsona trápila roky.

21.06.2013 4 z 5

Reflex Reflex Dick Francis (p)

Kniha se mi opravdu líbila. Filipova babička mě dost pobavila. Protivná od začátku až do konce.

21.06.2013 5 z 5

Expert Expert Dick Francis (p)

Je škoda, že Dick Francis nenapsal více knih, ve kterých by vystupoval Tony Beach. Kniha se mi líbila, je to jedna z mých oblíbených.