danuska danuska komentáře u knih

Tak pravil hlemýžď Tak pravil hlemýžď Stephen Clarke

Celkom zábavné čítanie.

04.02.2014 4 z 5

Sedím si v Manchestri na kameni a je mi...? Sedím si v Manchestri na kameni a je mi...? Hana Lasicová

Pre mňa najlepšia kniha od Hany.

25.01.2014 4 z 5

Pracující máma - návod na přežití Pracující máma - návod na přežití Suzanne Riss

Slabé, mne to teda nič nové nepovedalo.

22.01.2014 2 z 5

Vyčuraná máma Vyčuraná máma Laurie Kilmartin

Zábavná kniha plná humoru a nadsázky.

18.01.2014 4 z 5

Vražda ve Slopákově Vražda ve Slopákově Daniela Kapitáňová

Tak u mňa teda celkom nuda.

17.01.2014 2 z 5

Profesionáli Profesionáli Owen Laukkanen

Slabe, nudne. Ani jedna z postav nie je sympaticka, cele je to pisane tak nejak o nicom.

13.01.2014 2 z 5

Pletky s osudem Pletky s osudem Simona Monyová (p)

Veľmi dobré opisy myslenia hrdinov knihy, miestami aj vtipné. Jasný dôkaz toho, že dobrá kniha nemusí mať veľa strán.

09.01.2014 4 z 5

Všetko, čo chcem Všetko, čo chcem kolektiv autorů

Slabé a o ničom.

05.01.2014 odpad!

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Pekná kniha o sile priateľstva a lásky.

03.01.2014 5 z 5

Hra o manželství Hra o manželství Jeffrey Eugenides

Zaujímavá kniha, aj keď zo začiatku sa nečíta ľahko, postupne sa to zlepší, a človeka pohltí dej. Sledujeme príbeh troch mladých ľudí, ako sa pretĺkajú životom, ako bojujú so svojimi problémami. Každopádne je to niečo iné, ako zvyknem čítať, bolo to osviežujúce.

01.01.2014 4 z 5

Po večierku Po večierku Lisa Jewell

Krásny príbeh o láske dvoch ľudí, ktorí si k sebe dlho hľadali cestu.

28.12.2013 5 z 5

Striptíz duší Striptíz duší Adriana Macháčová

Obalka je zaujimavejsia,nez samotna kniha.

20.12.2013 2 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Pre mňa taká priemerná kniha, asi do polovice ma to nebavilo, potom to bolo trochu napínavejšie, prekvapivý koniec. Celkový dojem, skôr sklamanie, po toľkých pozitívnych recenziách.

17.12.2013

Já to doufejme ňák zmáknu Já to doufejme ňák zmáknu kolektiv autorů

Svet detí je úžasný, a táto kniha je toho dôkazom.

12.12.2013 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Veľmi pekné poviedky, určite sa budú páčiť všetkým milovníkom mačiek.

09.12.2013 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moja prvá skúsenosť so severským krimi, a nie je to zlé čítanie. Akurát som páchateľa odhalila už na začiatku. Oceňujem, že autor neopisoval žiadne mučenie a pod., lebo toho som sa dosť obávala. Páčili sa mi tiež postavy vyšetrovateľov, a humor v knihe.

07.12.2013 4 z 5

Tak mi treba! Tak mi treba! Silvia Koscelanská-Hajdučeková

Tak toto by kľudne mohol byť skutočný príbeh. Hlavná postava je naivná a sebecká osoba, ktorá na nikoho neberie ohľad, vidí len svoje potreby, ale doplatí na to, ale ako keby stále nechápala, čo spôsobila.

05.12.2013 3 z 5

Úteky Úteky Zuzana Šedá

Pekná kniha, zaujímavý príbeh, v ktorom sledujeme prerod nezrelej mladej baby na zodpovednu mladu zenu.

02.12.2013 4 z 5

Drsná neha Drsná neha Silvia Koscelanská-Hajdučeková

Citat sa to da, je to take nenarocne dielko, ale bolo v nej prilis vela sexu. Tiez sa mi nepacilo, ze si autorka nenastudovala veci, o ktorych pise, konkretne dedicske pravo, pisala tam uplne bludy.

01.12.2013 2 z 5

Za tie prachy to stálo Za tie prachy to stálo Silvia Koscelanská-Hajdučeková

Chaoticky napisane, vadilo mi aj prilis vela sexualnych scen, a cele to bolo privelmi rozpravkove. Hlavna hrdinka, druha matka Tereza...

01.12.2013 2 z 5