DanielaBF DanielaBF komentáře u knih

Záhada panství Bainbridge Záhada panství Bainbridge Laura Purcell

Inak táto autorka napísala už kopec kníh, škoda, že preložená je len jedna.

22.07.2023

Záhada panství Bainbridge Záhada panství Bainbridge Laura Purcell

(SPOILER) Výborne napísaná kniha, ale keď som videla, ako bleskovo sa dostávam k záverečným stránkam a dej mi ešte zďaleka nepripadal, ako že kniha už nemá čo povedať, bola som zmätená. Chápem, že niektoré knihy majú otvorený záver, ale tu ostalo otvorených, nedopovedaných a nevysvetlených príliš mnoho vecí. Bola Sára zlá od začiatku alebo ju len ovládol dom? V dome po požiari predsa boli aj telá Susan a Mabel - z ich vraždy Elsie nikto neobvinil? Je nejaké spojenie medzi Hettou a Sárou a Anne a Elsie - keďže za Hettine vraždy pykala Anne, za Sárine Elsie?

22.07.2023

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Úplne skvelá kniha, trochu rozprávka, trochu horor, autorka má dar písať tak akoby ste pozerali film, okamžite si scény viete predstaviť, čítam to už druhýkrát, dúfam, že ďalšia kniha tejto autorky bude čoskoro preložená aj do češtiny.

12.06.2022 5 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Perfektná kniha, moja výživová biblia, kopec vecí som netušila. Je to tu všetko zhrnuté pekne na jednom mieste a zrazu veľa vecí, pokiaľ ide o fungovanie tela, dáva zmysel. Mám ju doma už dlhšie, ale pustila som sa do nej až teraz, keď sa snažím urobiť niečo pozitívne so svojím zdravím. Zrejme som ju začala čítať v správny čas, a tak je pre mňa veľmi prínosná. A navyše je milá a aj jemne vtipná. Už som si objednala aj druhú Cameroninu knihu.

11.08.2020 5 z 5