Daniela Daniela komentáře u knih

Co padá z nebe Co padá z nebe Selja Ahava

Myslela jsem že ta kniha bude lepší, ale zklamala mě, nic moc teda a nerozuměla jsem této knize, hodnoceni ode mě nula, hvězdičku v žádným případě.

28.03.2020 5 z 5

999 rad pro domácnost 999 rad pro domácnost Tamara Alexandrovna Mirovskaja

Rady nad zlato, fakt jsem nevěděla dost toho a nyní vím.

05.03.2020

Mel Gibson Mel Gibson Wensley Clarkson

četla jsem až do konce, herec mi je sympatický , jeho filmy jsou skvělé a tato kniha taky.

24.02.2020 5 z 5

Střepy Střepy Dick Francis (p)

knihu jsem přečetla za jeden den, je skvělá.

24.02.2020

Věštění z kostek -Tajemství egyptské věštby Věštění z kostek -Tajemství egyptské věštby Sahu Set Sayd

Knihu jsem koupila tento týden i kostky k tomu a hned jsem zkusila a fakt dobrý.Nevěděla jsem že se dá z kostek věštit. Tak jsem ráda, že knihu mám, celá rodina si ráda hodíme kostkami a uvidíme.

08.02.2020

Cikánské věštění Cikánské věštění Lady Lorelei

Tyto karty jsou skvělé ,celá rodina si věštíme co nás čeká a většinou to vyjde.

24.01.2020

Slunce nad půllitrem Slunce nad půllitrem Jan Míka

Kniha se mi moc líbila ,dokonce jsem se zasmála.nic takového jsem ještě nečetla fakt dobrý.

13.01.2020

Záhady a taje medicíny Záhady a taje medicíny Prokop Málek

Kniha je opravdu zajímavá, člověk se doví věcí o kterých neměl ani tušení.

18.07.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha byla pro mě zdlouhavá, nebavila mě od začátku a trvalo dlouho než jsem ji jakž takž přečetla a stránky jsem i přeskakovala.Moje dcera byla na ni přilepená od začátku do konce a velmi se ji líbila.

09.03.2014

Honba za milionem Honba za milionem Harry Bingham

Kniha se mi líbila,sice byla pro mě dlouhá a četla jsem ji déle,ale nezklamala mě. Vhlédla jsem do světa trhů, podnikání a finančnictví, což není na škodu. Doporučuji tuto knihu každému,aby si ji přečetl. Kniha je napínavá až do konce.

22.10.2013