dancadragneel dancadragneel komentáře u knih

Proces Proces Franz Kafka

Abych popravdě řekla tak tahle kniha pro mne byla utrpením a kdybych jí neměla číst kvůli škole asi bych jí nedočetla... pan Kafka mě teda moc nepotěšil a upřímně po této naší menší schůzce už zřejmě nepotěší, poněvadž sama od sebe ho vyhledávat zřejmě nebudu... Kniha byla pro mne dlouhá až dost nesrozumitelná a velmi nudná... Rozhodně jí nebudu doporučovat

04.02.2017 1 z 5

Jedna z knih, která si mě dokázala dostat svým humorem a laskavostí... Tato kniha mi přinesla nové podněty k přemýšlení a díky ní jsem si dokázala spoustu věcí uvědomit... ať už vezmeme v potaz vyprávění o stejcích nebo o pampeliškách, nebo vtipnou historku s mývaly... Opravdu překrásná kniha, kterou jsem si ráda přečetla na doporučení svých milovaných... :)

02.02.2017 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Tahle kniha je pro mě jednoznačně nejlepších z těch co jsem měla zatím možnost přečíst... Příběh byl tak poutavý, že se kniha četla jedním dechem a s postavami jsem se ihned ztotožnila a zamilovala se do ně. Spojit svět chimér a andělů je bombastický nápad, který si mě ihned získal. Autorka prostě dokázala něco co ještě nikdo před ní. Vytvořit dokonalý tajuplný svět s dokonalou historii a postavami. Nejvíc mě však překvapilo jak dokázala autorka překrásně popsat Prahu... Přenádherné, rozhodně doporučuji

28.01.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek téhle ságy...

23.01.2017 5 z 5