Dana077 Dana077 komentáře u knih

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Po dočítaní Súdneho dňa ma naplnil smútok aj radosť zároveň. Celá séria Sedmé nebe sa pre mňa zaradila k najlepším knihám, ktoré som zatiaľ čítala. Každým dielom som sa do postáv zamilovávala viac a viac. Prirástli mi k srdcu a zanechali v ňom nezmazateľnú stopu na vždy. Bol to úžasný príbeh od prvej stránky až po úplne poslednú.
Milá Adrianka pre mňa ste brilantná spisovateľka, ďakujem, že ste a ďakujem za Sedmé nebe.
K úplnej dokonalosti už len chýba to, ak by bola vaša séria sfilmovaná.

18.11.2019 5 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Tak ako celá séria Sedmé nebe ani táto kniha nesklamala. Adam je nezabudnuteľná postava a jeho hlášky si zamiluje každý. Veľká škoda je, že sa tejto báječnej sérii dostáva málo pozornosti. Adrianka je prvotriedna spisovateľka. Pri jej knihách sa budete smiať, budete plakať ale predovšetkým budete cítiť. A to je umenie !

01.08.2020

Inferno Inferno Adriana Michálková

Inferno ma opäť chytilo za srdce. Príbeh každým dielom graduje čím ďalej a je nemožné knihu pustiť z rúk. Adrianka ďakujem,že ste a ďakujem aj za celú túto úžasnú sériu.
Jednoznačne odporúčam prečítať !

21.10.2019 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Včera som dočítala Očistec a je úžastný. Siedme nebo ma uchvátilo a z Očistca som ja v siedmom nebi. Kniha je veľmi pútavo napísaná. Každou stránkou vás viac pohltí až tak, že ju nechcete pustiť do prečítania poslednej stránky. Pani Adrianka obohatila tento svet o úžastnú sériu kníh. Nedočkavo čakám na ďalšie pokračovanie . Ďakujem !

20.09.2019 5 z 5