DagmaraTC DagmaraTC komentáře u knih

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Pro mne byla tato kniha velkým zklamáním. Jedna třetina knihy je vykradena z původního Saturnina od Jirotky, druhá třetina knihy jsou pouze zájmena a spojky a zbytek knihy ...
Možná by byl vhodnější název ,,Teta Kateřina a jiná vyprávění". Doufám, že další díl se neplánuje.

22.02.2019

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Co dokáže s blízkými lidmi dělat magor alkoholik je fakt hrůza. Obdivuji autorku, že se psaním této knihy dokázala vracet zpět do dětství, k těmto otřesným zážitkům.

20.11.2019 5 z 5

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Nádhera. Doufám , že vyjdou další a další pokračování. Já mám už pátého pejska z útulku, nekupujeme rodokmeny, ale adoptujeme úžasné bezdomovce. Moje nyní poslední fenka, kříženec malého pudlíka, se po týdenním soužití rozhodla zabít každého, kdo se ke mně přiblíží měně než na jeden metr. Je velmi těžké, vracet pejskům důvěru v člověka, když polovinu svého života nepoznal nic hezkého. Obrečela jsem skoro každou stránku této knihy.

05.06.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Začátek knihy je dobrý, konec rychlý a také dobrý, ale prostředek je hodně nudný a zbytečně zdlouhavý.

24.02.2020 2 z 5

Smečka ze čtvrtého pokoje Smečka ze čtvrtého pokoje Mariam Petrosjanová (p)

Absolutní unikát, nikdy jsem nečetla nic podobného. Tato kniha se nedá odložit nedočtená, naprosto vás pohltí. Ještě jsem nebyla ani v polovině a už jsem sháněla další díly. Internátní škola pro zdravotně postižené děti, tělesně i duševně. Musíte přečíst všechny 3 díly, nejlépe hned za sebou, pak pochopíte víc než jen dějovou linii, o tu tady ani tak moc nejde. Dávám plný počet hvězdiček a kdyby to šlo, dám jich i víc.

18.10.2018 5 z 5

Dům s matracemi Dům s matracemi Paulus Hochgatterer

Velmi chaotické a depresivní. Kniha mne nebavila, ale dočetla jsem ji až do konce, jako vždy všechny knihy. Mezi detektivky bych jí určitě neřadila.

15.11.2019

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Naprosto souhlasím s komentářem čtenářky orinka3. Větší slátaninu jsem už dlouho nečetla. Čtu knihy této autorky ráda, ale tato kniha je knižní patchwork.

12.08.2018