cucik14 cucik14 komentáře u knih

Byl jednou jeden život - svaly Byl jednou jeden život - svaly Jean-Charles Gaudin

Opět povedený díl, celá série je psána komiksovou formou a určitě stojí za přečtení.

29.01.2023 5 z 5

Angry Birds Záhada zeleného ptáka Angry Birds Záhada zeleného ptáka Tapani Bagge

Syn má Angry Birds rád, takže za nás fajn příběhy, ale mohli by se ptáci jmenovat stejně jako ve filmu.

01.01.2023 4 z 5

Angry Birds - Tajemství ztraceného pokladu Angry Birds - Tajemství ztraceného pokladu Tapani Bagge

Sedmiletý syn má Angry Birds rád, četli jsme před spaním, fajn příběh, jen se některé postavy jmenují jinak než ve filmu.

29.12.2022 4 z 5

Ve službách krále Ve službách krále Timothy Knapman

Byl to první gamebook, který jsme se synem četli. Moc se mu líbil styl čtení, který dosud neznal.
Mě ale mrzí, že správná odpověď byla jen jedna, jiná vás dál nepustila, to je rozdíl oproti dospěláckým knihám podobného rázu.

24.10.2022 4 z 5

Sbírka pohádek Sbírka pohádek Oleg Kuzovkov

Moc hezká kniha na motivy oblíbené pohádky :)

20.10.2022 5 z 5

Angry Birds ve filmu Angry Birds ve filmu kolektiv autorů

Četli jsme s šestiletým synem před spaním, moc se mu líbila, je přesně podle filmu a (což je pro mě tedy malé mínus) nebylo v ní nic navíc oproti filmu. Ale celkový dojem je dobrý :)

22.06.2022 5 z 5

Vášeň na ostří nože Vášeň na ostří nože kolektiv autorů

Tuto tenkou knížečku jsem si vybrala jako nenáročné čtení mezi tlustšími knihami a celkem se mi líbila. Obsahuje dvanáct povídek na motivy skutečných zločinů, jedna má zhruba deset stran. Každá je od jiného autora, některá se četla lépe a některá hůř, dohromady ovšem tvoří fajn celek.

13.06.2022 4 z 5

Křehčí než porcelán Křehčí než porcelán Jarmila Dědková

Pěkný, oddechový román. Moje první kniha od této autorky, ale určitě si přečtu ještě něco dalšího.

03.12.2021 5 z 5

Piráti a mořská obluda Piráti a mořská obluda Jonny Duddle

Úžasné ilustrace, moc hezká kniha ;)

02.11.2021 5 z 5

Zvířata - Zábavná anatomie pro děti Zvířata - Zábavná anatomie pro děti Nikola Kucharska

Četli jsme s pětiletým synem před spaním, moc hezká kniha plná zajímavých informací, které určitě často překvapí i rodiče :)

06.07.2021 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Za mě by klidně mohly být vynechány scény s nakupováním/co si vzít na sebe/jak se namalovat...ale chápu, je to kniha určena primárně pro mládež. Jinak myšlenka nebyla vůbec špatná, kniha se četla dobře a vyhovovaly mi krátké kapitoly.

26.02.2021 4 z 5

Manka a Cipísek Manka a Cipísek Václav Čtvrtek (p)

Četli jsme pětiletému synovi před spaním a za mě velice těžké čtení, v knize se používá hodně starých slov a názvu a i já občas tapala co se tím myslí, syn vůbec nevěděl o čem čteme...Za nás rozhodně nedoporučujeme...

14.12.2020 1 z 5

Úschovna lásky Úschovna lásky Bára Tomanová

Nic, do čeho ty jste se zacetli tak, ze by se to nedalo odložit...

12.10.2018 3 z 5