Zvířata - Zábavná anatomie pro děti

Zvířata - Zábavná anatomie pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365037/bmid_zvirata-zabavna-anatomie-pro-deti-k7a-365037.jpg 5 9 4

Zvířata mají někdy zvláštní návyky a chovají se pěkně divně… ale jsou úžasná! Klárka zbožňuje zvířata a chtěla by o nich vědět úplně všechno. Přeje si být přírodovědkyní, veterinářkou, pracovnicí v zoo, zvířecí psycholožkou nebo opatrovatelkou zvířat. Každou volnou chvilku věnuje učení se o zvířatech. Proč mají pejskové potřebu počurat každý roh ulice? Proč se prasata tak rády válejí v bahně? Proč králíci vrní čumáčky? Proč jsou papoušci tolik hluční? Slyší žáby, přestože nemají uši? Jak to, že koně potřebují ke spánku jen docela málo času? A proč jsou medvědi zvyklí stát na zadních nohou? Pojď se taky dozvědět spoustu úžasných informací a zajímavostí! Kniha je určena dětem od 6 let.... celý text

Příroda, zvířata , Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , Pikola

Zwierzęta

cucik14
06.07.2021 5 z 5

Četli jsme s pětiletým synem před spaním, moc hezká kniha plná zajímavých informací, které určitě často překvapí i rodiče :)

chrudas
29.05.2021 5 z 5

Moc nás s dětmi knížka baví , dle mého velmi zajímavý a vtipný nápad.

fis.rena
16.03.2020 5 z 5

Kniha je úchvatná! Zvířata jsou rozdělena podle jejich nejčastějšího výskytu a poté podrobně popsána od zimování,přes zbarvení,tukovou tkáň...obrázky jsou úžasné,"otevřená" anatomie je báječná. Dcera ke knize ihned po vybalení zasedla a už měla spoustu otázek. Tahle kniha je perfektní,protože velice zajímavě dětem podsouvá užitečné informace,které děti ve škole většinou strašně obtěžujou,že jo. Fakt bomba!

JointlieKat94
20.07.2018 5 z 5

Knihu jsem koupila pro dceru svý "švagrový", ale nejdřív bylo naprosto nutné, abych jí přečetla, než jí odevzdám. :) kniha je skvělá a účel opravdu splnila, tohle bude děti vážně brát. Má asi jen 30 stránek, ale jo, fakt je dobrá! Kdybych jí dostala jako malá já, možná bych teď neměla tolik otázek.. :)

2018  96%Zvířata - Zábavná anatomie pro děti
2019  90%Lidské tělo - zábavná anatomie pro děti