Piráti a mořská obluda

Piráti a mořská obluda https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224850/bmid_pirati-a-morska-obluda-224850.jpg 4 11 6

Poklad na ostrově… COŽE?! Zlato a diamanty přece kapitán Hamoun a jeho pirátská banda hrdlořezů nenechají ležet ladem! Ve hře je však tajemný houslista a mořská obluda… Touha po bohatství a chamtivost tak nemusí vést ke šťastnému konci! Rozvíjeno je následující: - slovní zásoba - první čtení - vztah mezi rodiči a jejich dětmi... celý text

Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Rebo

The Pirate-Cruncher

jitka_dankova
01.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Dětská kniha s překrásnými pirátskými ilustracemi. Jsou v ní písničky, komiksové obrázky, pirátská "hantýrka" (což mladší děti nemusí pobrat) a pirátské pojmy, pěkná mapka, jedna rozbalovací velká stránka... to je všechno moc pěkné, ale bohužel jsme ji s dětmi nikdy nečetli a ani nebudeme. Je to kvůli tomu ději. Piráti na výpravě dostanou strach z obludy, bojí se. Nakonec strach překonají, přecejen se k pokladu vypraví, ale obluda je sežere. Bohužel. Na naše děti je to prostě moc děsivé a tragické a vlastně depresivní...

cucik14
02.11.2021 5 z 5

Úžasné ilustrace, moc hezká kniha ;)

ElikaS
15.05.2021 3 z 5

Knížka má pěkné ilustrace, je vtipná. Děj je napínavý a závěr na pohádku poněkud nečekaný.

Leki
19.12.2020 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Vtipná, napínavá, krásné ilustrace, originální konec příběhu. U dětí (3 a 5) jedna z nejoblíbenějších.

Hanele982
19.03.2018

Nám se knížka moc líbí, čteme ji opakovaně s přestávkami dětem už několik let a vždycky je to jiné. Zpíváme si písničky, které tam jsou ve verších - tedy, myslíme si, že to jsou písničky, a nikdy si nepamatujeme melodii :-). Je to všechno docela splašené, ale skvěle napsané, ilustrované, hezky ooděleno kdo co říká, trochu komiks. Škoda, že na ostatní knížky autora z téhle série nejsou kladné reakce, ani se mi tomu nechce věřit.

Marki87
08.03.2017 4 z 5

Tentokrát krom nádherných ilustrací i příběh stojí za to a je to hezky napsáno. Moc se nám to líbilo.

piráti

Jonny Duddle
anglická
2017  69%Gigantosaurus
2014  70%Piráti odvedle
2014  82%Piráti a mořská obluda
2024  %Gigantosaurus: Co potěší gigantosaura
2024  %Gigantosaurus: Kde jsou vejce?