Ve službách krále

Ve službách krále obálka knihy
Mé hodnocení:

Tato knížka přenese malého čtenáře do středověké Anglie, kde se stane jedním z králových rytířů. Napínavý příběh čtenáře rychle vtáhne do děje. Podaří se mu pomocí znalostí z historie a bystré mysli zvítězit v turnaji, zachránit krále a dobýt hrad? Jestli někdy zaváhá, nevadí, příběh ho přivede zpátky tam, kam bude třeba. Rozvíjeno je následující: využívání znalostí z oblasti středověké historie Benefity: slovníček základních pojmů na konci knihy vtipné ilustrace...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227887/ve-sluzbach-krale-227887.jpg 4.411

Dobrodružná historie 4.

Gamebook, Historie, Pro děti a mládež
Vydáno, Rebo

Medieval Mayhem, 2014

Kniha Ve službách krále

Luigi1
27.06.2020

A je tu konec.Dětem jsem nemohl vysvětlit,že děj už nepokračuje.Byli jsme rádi,že jsme toto vyprávění četli a objasnili si mezery v těchto dějinách.Dopručuji

haki34
28.01.2020

dětmi hodnocena ještě lépe než Ave, Caesar (asiže máme doma malého rytíře...:D) ..opět velmi dobré i za mně, ilustrace se mi líbili...a opět jsem začla suverénně, ale místy jsem musela kapitulovat a podučit se něčemu novému..doporučuji.

fajka
10.10.2019

Kniha se mi líbila. Už jsem jich v podobném stylu četla hodně. Ale u téhle mi to rychleji ubíhalo. Styl čtení se mi zamlouval a líbí se mi, že se to vypráví v první osobě (já). Bylo to pěkné a originální.