ČtiváHelča ČtiváHelča komentáře u knih

Sex je sexy Sex je sexy Daniel Pískovský

Sex je sexy na x sexuálních způsobů. Kniha dává nahlédnout trochu do mužského mozku a první povídka je naprosto perfektní. Tato kniha mě velice bavila.

Sebevražda Sebevražda Daniel Pískovský

Tato kniha mě, po Knize Nahoře, jako druhá nejvíce oslovila. Skvělé citáty doprovázející každou povídku zvlášť ještě umocňují děje jednotlivých povídek, které vskutku působí mnohdy až velice reálně. Kniha mě moc bavila, pěkně se četla, do budoucna klidně přečtu ještě jednou.

14.07.2020

Bambulka na inzerát Bambulka na inzerát Daniel Pískovský

Kniha je autorova prvotina, což je krapet znát v porovnání s knihami vydanými po Bambulce. Asi do poloviny se mi kniha četla podivně pomalu a až od druhé poloviny se mi četla téměř sama. Možná to bylo i tím, že kapitoly začaly být krapet akčnější a zábavnější a u konkrétních popisů situací se člověk i nahlas zasmál :) . Konec je úplně jiný než jsem osobně předpokládala, pro mě tedy překvapivý.

20.06.2020

Lepší svět Lepší svět Daniel Pískovský

Ačkoli mě téma výletů do vesmíru nikdy moc nebavilo...tohle je opravdu pecka. Zajímavý námět, zajímavý děj a zajímavé zvraty. Pěkně se čte a mohla by být opravdu ještě dvojnásobná. Pěkná práce.

Nahoře Nahoře Daniel Pískovský

Tato kniha je opravdu skvělá. Hlavní hrdina a jeho myšlenkové pochody při rodině, kterou má dává nahlédnout hlouběji do mužského myšlení. Konec knihy se dá maličko předvídat, ale zároveň je tam též spousta překvapivých situací.

Láska je Láska je Daniel Pískovský

Povídky Daniela Pískovského mě osobně opravdu baví a v této knize je láska na x způsobů velice zajímavě napsána.