Bambulka na inzerát

Bambulka na inzerát https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87050/bambulka-na-inzerat-87050.jpg 5 18 6

Veselý žalozpěv na časy, které jsou pryč. Příběh mladého nesmělého inženýra ekonomie (zaměstnaného na ministerstvu), který se po výkonu základní vojenské služby navrací do Prahy; zde žije jeho vysněná slečna, pro niž jedinou mu srdce tlouklo a tluče nadále. Ona však cit neopětuje, a tak se hlavní hrdina rozhodne hledat jinou „Pravou“, a to pomocí netradičních inzerátů. Teprve nyní se řádně noří do nemilosrdných vod zapeklitostí spojených s dívkami, sexem a láskou…... celý text

ČtiváHelča
20.06.2020

Kniha je autorova prvotina, což je krapet znát v porovnání s knihami vydanými po Bambulce. Asi do poloviny se mi kniha četla podivně pomalu a až od druhé poloviny se mi četla téměř sama. Možná to bylo i tím, že kapitoly začaly být krapet akčnější a zábavnější a u konkrétních popisů situací se člověk i nahlas zasmál :) . Konec je úplně jiný než jsem osobně předpokládala, pro mě tedy překvapivý.

Rejduska
15.10.2016 4 z 5

Výborné oddychové a vtipné počtení!

Brumla0081
19.08.2016 5 z 5

Ze života. Celá rodina se pobavila :)

lucie4612
23.05.2016 5 z 5

Skvělá knížka plná humoru, člověk se od ní nemůže odtrhnout :)

Irca_S
23.09.2015 5 z 5

Super knížka, skvělé příběhy ze života o tom jak může probíhat seznamování přes inzerát...až jsem se v tom sama našla:-) Krásná, vtipná knížka o tom jak je hledání té pravé složité:-)

Lidudu
05.08.2014 odpad!

Tahle knížka byla pro mě učiněné peklo. Četla jsem jí na dovolené, protože tam kromě ní nic jiného nebylo. Když jsem dočetla (a dočetla jsem to asi jen díky jisté formě masochizmu), přísahala jsem, že si Daniela Pískovského najdu a vlastnoručně ho umlátím tímhle jeho výtvorem. Už nikdy víc. NIKDY!!!!

láska

Daniel Pískovský
česká, 1975
2014  88%Sebevražda
2012  94%Stárnutí mě (zatím) baví
2020  96%Nic
2010  93%49 minut
2019  92%Sex je sexy

Kniha Bambulka na inzerát je v