Láska je

Láska je https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269974/bmid_laska-je-kpJ-269974.jpg 4 25 7

Povídky o snění, chemii, tragédii, sobectví, opilosti, posedlosti, nemoci, hříchu… prostě o lásce.

p.Columbová
09.11.2022 5 z 5

Moc jsem se těšila na další knížku, takže jakmile jí manžel přinesl domů, tak jsem se do ní nadšeně začetla. Autor je čím dál lepší, jestli je to ještě vůbec možné, jsem knížkou „Láska je“ úplně nadšená. Děkuji za nádherné čtenářské zážitky!
Autor je skvělý, skvělý, skvělý!!!!! Moc těším na jeho další literární díla!

ČtiváHelča
06.06.2020 5 z 5

Povídky Daniela Pískovského mě osobně opravdu baví a v této knize je láska na x způsobů velice zajímavě napsána.

TajemnýSmrad
03.05.2020 2 z 5

Škoda že autor nezůstal u celistvých románů, jako bylo Stárnutí mě (zatím) baví.
Některé povídky v Láska je jsou podařené, ale opravdu jen některé. Kniha nepůsobí příliš celistvě a většinou jsou jednotlivé kousky těžkopádné a hrozně předvídatelné.

Clea3112
15.02.2018 3 z 5

Povídky jsou čtivé, náměty - se společným jmenovatelem LÁSKA - různorodé, jen mi trochu vadila "předvídatelnost" autorova stylu. Když čtete první povídku, řeknete si, to je dobrý. U druhé také, ač máte pocit, jako byste to už někde slyšeli. U třetí a další už to víte jistě. Příběhy ze života o životě. Neurazí, ale ani hloub nezapadnou.

Brumla0081
19.08.2016 5 z 5

Vzkaz pro autora: více takových knih :)

Irca_S
12.07.2016 5 z 5

Přečteno jedním dechem a některé myšlenky z knihy mi pořád vrtají hlavou a asi stále budou...skvělá knížka!:-)

akšuram37
30.05.2016 4 z 5

Knížka se četla dobře. Je pěkně napsaná, některé povídky mají teda zvláštní konce, některé zas spravedlivé :) Za mě spokojenost :)