čtení234 čtení234 komentáře u knih

Milujem se čím dál víc Milujem se čím dál víc Pavel Cmíral

Super! Jsem nadšená.

12.07.2023

Žvejkačky Žvejkačky Marka Míková

Byla jsem nadšená z vizualizace této knihy, už když nám ji doporučovala paní doktorka na vysoké škole. Zklamání však přišlo ve chvíli, kdy jsem knihu začala číst. Vlastně jsem se přistihla, jak kulím oči a nechápu, co to má být. Až na 1 báseň, kterou jsem si založila, mě bohužel nic nenadchlo. Je to takové nemastné, neslané plácání veršů Knihu ke čtení nedoporučuju.

07.06.2023 1 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Ani na jedné straně jsem se nenudila. Je to takové lehké, jednoduché čtení do letních dnů o Lucii, která se před maturitou a svými plánovanými cestami do zahraničí dozví, že je těhotná. S překonáním úzkostí jí pomáhá Klárka, která mi byla hodně sympatická. Konkrétně motiv sestupujících barevných schodů byl tak uvolňující, že jsem při čtení i já odpoutávala negativní vlivy z práce. Nemyslím si, jak tady někteří píšou, že je příliš krutá a náctileté čtenářky nebudou chtít po přečtení této knihy nikdy dítě. Dnešní mládež je ze sociálních sítí seznámená s mnohem horšími záležitostmi, než je zde na pár stránkách popisován porod. Co se mi však nelíbilo, bylo odsuzování porodnic a házení všech doktorů do jednoho pytle. Tam by možná mohly vzniknout nějaké sklony k přirozenému porodu a odmítání nemocnic. K přečtení knihu doporučuji pro vyspělejší žákyně 9. třídy (nejlépe až ve 2. pololetí).

03.06.2023

Piráti z Ledového moře Piráti z Ledového moře Frida Nilsson

Úžasná kniha. Určitě patří mezi mé nejoblíbenější!

27.12.2020

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Příběh mě zklamal. Odnesla jsem si minimální zážitek.

27.12.2020