Contemptible Contemptible komentáře u knih

Časotřesení Časotřesení Kurt Vonnegut Jr.

klasický Vonnegut. Kniha plná zajímavých myšlenek, rozhodně stojí za přečtení.

11.03.2014 4 z 5

Chlapec v pásikavom pyžame Chlapec v pásikavom pyžame John Boyne

velmi dobrá kniha, trochu mi neseděla forma jakou je psaná, ale zase na druhou stranu se skutečně velmi dobře četla

13.04.2014 4 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Skvělá kniha, skutečně neuvěřitelně dobře se čte a příběh je opravdu napínavý od první stránky po poslední. Zasloužila si čestné místo v mojí top5 Kingovek.

22.02.2014 5 z 5

Dunwichská hrůza Dunwichská hrůza Howard Phillips Lovecraft

Příběh je skvělý, napínavý, mrazívý a společně s ilustracemi Santiaga Carusa je četba této knihy opravdu dokonalím zížitkem. Lovecravtovi příbehy jsou všechny zajímavé ale tato kniha je pro každého milovníka sci-fi hororů prostě nutností.

01.04.2014 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Tuto knihu jsem náhodou objevila doma v knihovně a rozhodla jsem se jí dát šanci. Byla jsem zprvu skeptická, jelikož film jsem musela vypnout asi po dvaceti minutách, vůbec mě nebavil. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec mě příběh naprosto pohltil. Velmi čtivé, skutečně víborně napsané dílo.

19.02.2014 5 z 5

Principálova dcera Principálova dcera Jostein Gaarder

Kniha je to skvělá Pravda, nepohltila mě tolika jako Sofiin svět nebo Tajemství karet ale i tak rozhodně stojí za přečtení. První polovina knihy je dle mého názoru postatně zajímavější a mnohem čtivější, nicméně analogie jedné "Pavoukovy" fantazije s jeho skutečným osudem je skvělým zakončením příběhu.

14.02.2014 4 z 5