Concoca Concoca komentáře u knih

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Jako pardón ale je strašný. Na 3.díl jsem se moc těšila a jsem zklamaná, normálně mám knihu o 400 stranách přečtenou za 2 dny, toto čtu již 14dnů a vůbec mě to nebaví, dokonce muzu rict ze na tu knížku mam alergii. Nekonečný ujišťování jak jsou oba úžasní a jak si nemají co vyčítat..romantická linka je vždycky super, ale čeho je moc toho je přílíš. Mám pocit, že si z tý knížky nemapatuju nic kromě toho jak si porad opakujou ze se milujou a ze jsou si navzájem středobodem vesmíru. A to mam žánr YA fakt rada..

02.12.2022 1 z 5

Ukradený dědic Ukradený dědic Holly Black

Je toho tam nějak moc v té knize..

25.12.2023 3 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Ač si opravdu ráda přečtu YA ikdyž nejsem cílová skupina, zjistila jsem, že na tuto knihu jsem opravdu již stará je to spíš pro mladší, dočetla jsem, ale na další díly se nechystám.

14.06.2023 2 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Naprosto skvělá kniha. Tolik stránek a ani jedna mi nepřišla zbytečná. Styl vyprávění se mi moc líbil, asi to není úplně pro všechny, pro někoho může být náročné se zorientovat, co bylo před 100 stranami, ale příběh je famózní. Úžasné jsou i ilustrace napříč celou knihou. Moc se těším na další díl

13.05.2023 5 z 5

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Zápletka a prostředí super, ale celkový dojem je slabý. Bohužel mě nejvíc bavilo asi prvních a posledních 20 stránek. Chvílemi mě rozčilovalo to jak skrz celou knihu jsme se nedověděli téměř nic podstatného a bylo to takové vyprávění o ničem. Tak malé město, všichni se znají ale ona se mohla pořád nepozorovaně kazdy vecer vytracet z domu ? Vsichni spolu mluví ale vlastne nemluvi o ničem důležitém ? Takové divné. Nehledě na to, ze styl psaní na začátku v nespisovném tvaru, pak zase ve spisovného tvaru, kdo to editoval ?

10.02.2023 2 z 5

Beladona Beladona Adalyn Grace

Milé oddychové čtení, zajímavý námět, chvilkami mi to trochu připomínalo Purpurový vrch. Bohuzel již po par stránkách jsem tusila kdo je Sylas. Nemuzu dat plný počet, ale vzhledem k závěru, tuším dalsi dil a ten si rada přečtu :)

02.01.2024 3 z 5