clariana clariana komentáře u knih

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Ze začátku to vypadalo, jako normální příběh. Tak od půlky to ale nabralo grády a od příběhu Anahity jsem se nemohla odtrhnou. Hodně věcí jsem vůbec netušila, že se stanou. Bylo to hodně překvapivé, poutavé a nebyly tam nějaké nesmysly. Tuhle knihu klidně můžu zařadit mezi nejlepší, které jsem četla a určitě jí doporučuji.

02.04.2018 5 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Asi nejlepší kniha, co jsem za poslední dobu četla. Četla se úplně sama, líbil se mi nápad a to, jak postavy v průběhu děje dospěli. Konec jsem sice musela přečíst vícekrát a pořád mi vše není jasné, ale jinak pecka. :)

27.10.2017 5 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Od knihy jsem čekala něco víc. Dlouho trvalo, než se tam začalo něco dít a to, co se tam pak dělo, nebylo tak dechberoucí, jak jsem čekala. Na druhou stranu, je ten příběh velmi reálný a někdo se v něm může nají, a to knize přidá vždy plusové body.

02.04.2018 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Příběh této knihy není nijak uchvacující a dech beroucí, za to je to krásně napsané. Mám hrozně ráda, jak Colleen píše. Četla jsem všechny její knihy, ani u jedné mě nějak nezaujal příběh, ale od žádné jsem se nemohla odtrhnout. Ona prostě umí nic popsat tak, že vám to přijde jako něco velkého. Také se mi hrozně líbilo, že ke knize jsou písničky. Popravdě z toho sem při čtení byla úplně nadšená. Celkově je to takové lehčí čtení a pokud ještě nemáte knihu na léto, tak tuhle určitě můžu doporučit. :)

25.06.2018 4 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Kniha se mi líbila, ale čekala jsem trochu víc. Chybělo mi, že mě ta kniha do sebe úplně nepohltila. Žádná postava mi tak nějak nepřirostla k srdci. Nějaké části, podle mě, byly zbytečně moc rozsáhlé. Ale i tak se mi kniha příjemně četla a už se těším na další díl. :)

03.02.2017 3 z 5