Cernakocka09 Cernakocka09 komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Hrozně super!!! Celou dobu jsem to hltala a seděla u toho do dvou do rána protože, se mi nedařilo od toho odtrhnout. Ze začátku mě štvala Charlotte, hlavně to jak se neustále povyšovala nad Gwendolyn. Líbilo se mi jak Leslie od začátku podporovala Gwenny a hledala užitečné informace. Soucítila jsem s Gwendolyn, hrabě Saint Germain je opravdu děsivý...

Inkoust, kov a sklo Inkoust, kov a sklo Gwendolyn Clare

Knížka mě hrozně bavila a líbilo se mi jak se Elsa ptá ostatních na věci které jsou pro ně normální ale ona to nechápe. Celou dobu čekám kdy se objeví další díl ale pořád nic, tak doufám že to bude brzo už se nemůžu dočkat!!!

Záhada hotelu Winterhouse Záhada hotelu Winterhouse Ben Guterson

Zase skvělé. Bavilo mě to tak, že jsem se od toho nemohla odtrhnout. Trochu mi vadilo že Freddy už není co býval, ale zase vypátral stránku Karmínový skarabeus a tím se vytáhl. Celou dobu jsem čekala jestli se Alžběta s Freddym dají dohromady :-D. Líbilo se mi jak to dopadlo s Elanou, až na to jak skončila chudák Lena, i když to pro ni možná bylo určité vysvobození. Rozhodně doporučuji všem co se jim líbil minulý díl.

Tajemství hotelu Winterhouse Tajemství hotelu Winterhouse Ben Guterson

Kniha se mi líbila víc než první díl, asi proto, že tam bylo více záhad než minule. Pustila jsem spolu s Alžbětou a Freddym ale trochu mě děsila paní Vesperová, hlavně to že se zjevila na místě kde byste to nečekali.

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Kniha se mi líbila a hlavně to, že je Alžběta přesně jako já, knihomolka a má ráda hádanky, rébusy a všechny možné skládanka a podobně. Knihu jsem přímo hltala a trvalo mi max. dva dny než jsem ji dočetla.

07.02.2021 4 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

(SPOILER) Kniha velice dobrá ale, mrzelo mě že jeden z hlavních hrdinů musel zemřít. Brečela jsem jak krokodýl ale nakonec, se mi líbila ta Amyna naděje že by mohla, jelikož je napůl knižní postava, nadále vstupovat do příběhu a tím pádem se setkávat s Willem.
Určitě doporučuji :-)

07.02.2021 4 z 5