CatWomanka1 CatWomanka1 komentáře u knih

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Obraz Doriana Graye jsem vzala do ruky už několikrát a pokaždé najdu něco nového a kniha je stále jen lepší a lepší. Doporučuji a myslím si, že je to jedna z knih, kterou by měl mít přečtenou/v plánech každý. A nejen tahle, celý Oscar Wilde je výborný. Tahle knížka ve mně probudila lásku k literatuře, je to pro mě příběh stejné váhy jako Malý Princ.

07.04.2015

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Má první kniha od Kotlety a rozhodně ne poslední. Člověk se zasmál, něco málo dozvěděl a celkově pobavil.
Knihu jsem přelouskala i přes můj odpor k antropologii. I když to není kniha pro každého, nemůžu než kladně hodnotit.

07.04.2015 5 z 5

Knížka naplnila očekávání a pozitivní recenze. Fiktivní příběh muže, který ovlivnil déjiny snad nejvíc jak kdy kdo mohl. Knihu můžu doporučit, člověk se mile zasmál a nemusel moc přemýšlet. Čtenář si trochu osvěží historické momenty - i když trochu upravené. :)

19.04.2015 4 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Pěkné Kunderovo dílo, přijde mi škoda, že do knihy nebyla zařazena i osmá povídka, ale slovo autora je slovo autora.
Osobně mám od něj raději Nesnesitelnou lehkost bytí, ale i tyhle povídky mají něco do sebe. :)

07.04.2015 3 z 5