Cassandra_H. Cassandra_H. komentáře u knih

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Pokud bych měla tuhle knihu shrnout pár slovy pak by to bylo: Naprostá, odpusťte mi mou terminologie ale jinak to nejde, sračka!
Kniha se prolínala mezi chabými popisy k neoriginálním, a troufám si říct, idiotským postavám bez špetky skutečného charakteru. Nemluvě o deseti stránkových pasážích, ve kterých si Poppy rozebírala své pocity tak moc, až jsem zapomněla, co se zrovna v knize děje.

21.12.2022 odpad!

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

(SPOILER) O knize jsem slýchala poměrně často a s velmi dobrými ohlasy, takže se dalo říct, že jsem měla velmi vysoká očekávání.
Bohužel kniha mě velmi zklamala. Jistě, nápad na téma arušovských legend byl originální a zajímavý, jen… Jak to říct hezky? Postavy byly ploché, nevýrazné a na můj vkus až moc často měnily názor.
Navíc, v první kapitole Bree zjistila, že magie je skutečná a namísto, aby reagovala jako normální člověk a podělala se strachy tak si zapatovala jména, pojmy, funkce a vpodstatě všechno, co by o tom světě měla vědět. Nevím jak vy, ale mě to docela nesedělo.
Jediný v knize, koho jsem dokázala strpět a který byl pravděpodobně jediný důvod přoč jsem knihu vůbec dočetla byl Selwyn
Knize dávám 1 hvězdu a to jen díky obálce a dobrému námětu (i když VELMI špatně zpracovanému)

08.01.2022 1 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nejlepší kniha jakou jsem, kdy četla!!!!

04.05.2021 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

K téhle knize jsem se rozhodla hlavně proto, že osobně velmi fandím milostným trojúhelníkům. Nikdy předtím jsem nepřečetla žádnou z autorčiných předešlých knih a po tomhle otřesném propadáku to ani udělat nehodlám.
Koncept celé knihy by mohl být sám o sobě i docela zábavný, ale to jak ho autorka zpracovala je na můj vkus až moc primitivní a příběh se v podstatě odvíjel všemi různými směry jen ne tím romantickým.
Fakt, že je Belly zamilovaná do Konráda byl celý úplně špatně. Protože to, že to byl předem daný fakt bylo asi to jediné, co to mohlo být. Belly ho prostě milovala. Choval se k ní jako kretén, byl v celé knize asi tak jen ve třetině a nic moc se stejně ani nestalo.
Nebýt mého osobního pravidla, že knihy které začnu číst většinou dočtu, tak by tahle kniha skončila zavřený po dvacáté stránce.

09.07.2022 1 z 5

Jediný skutečný král Jediný skutečný král Soman Chainani

Tahle kniha byla sama o sobě velmi originální, ale místy mi připadalo, že autor slátal každou myšlenku, která ho napadla a vytvořil tak velmi chaotickou knihu. Mně osobně přišlo velmi matoucí, když se děj knihy změnil ze stránky na stránku. Tím, ale nechci říct, že je kniha špatná. Rozhodně si přečtěte předešlé díly

07.05.2021 2 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Takovéhle knihy obvykle nečtu, ale hned, když jsem spatřila tuhle knihu tak jsem věděla, že si ji musím přečíst. A měla jsem pravdu. Kniha byla úžasná přestože u takových knih většinou postrádám tu správnou míru akce. Rozhodně doporučuji

04.05.2021 4 z 5

Lara Lara Bertrice Small

Nemůžu tvrdit, že jsem tuhle knihu přečetla celou. To ani zdaleka. Ale proboha!!!!!! Jak tohle může někoho napadnout? První stránka a už se tam mele o tom, jak moc milují svoji dceru, ale stejně si radši polepší na společenském žebříčku tím, že ji prodají do otroctví (sexuálního, nutno podotknout). Prostě nemám slov. SRAČKA!!!!!! Pokud si chcete zachránit aspoň tu část, co zbývá z vašich mozkových buňěk radši tuhle knihu ani neotevírejte.

16.04.2022 odpad!

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha se mi líbila. Byla opravdu skvěle napsaná, ale občas mi přišlo jako by se charakter hlavních i vedlejších postav měnil ze stránky na stránku. Vypadalo to tak, že ji napsala zhruba 15 holka. To ale čtenáři vůbec nebrání začíst se do děje.

15.06.2021 2 z 5